„Tai vis lengviau įsivaizduoti...“ Ukraina gali perleisti teritorijas  ()

Žurnalistų teigimu, viltys dėl absoliučios Ukrainos pergalės nyksta, nes ginkluotosios pajėgos praranda savo pozicijas, mažėja Vakarų partnerių parama.


Asocatyvi nuotr.
Asocatyvi nuotr.
© ZSU (atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=902014772111602&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vis labiau tikėtina, kad Ukraina mainais už Vakarų saugumo garantijas perleis dalį savo teritorijos. Apie tai rašo „The Washington Post“.

„Ukrainos kompromiso su Rusija perspektyva – teritorijos perleidimas mainais į tam tikras Vakarų saugumo garantijas – darosi vis lengviau įsivaizduojama. Tai sukeltų nelaimingą taiką, kuri daugelį metų drebintų Europos politiką“, – rašoma straipsnyje.

Žurnalistai aiškino, kad Respublikonų partijos kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas, panašu, pasisako būtent už tokią įvykių raidos versiją, o jo patarėjai atvirai sako, kad visos pastangos turi būti sutelktos į konfrontaciją su Kinija.

[Vokietija] Beprotiškai geros kainos ir funkcionalumo portabilaus multimetro rinkinys - nustebs ir profesionalai („KKNOON K618“)
6758 6

Ypatingai gera kaina

Iš Vokietijos greitas pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Gausus priedais rinkinys

Išsamiau

JAV demokratų kandidatė į prezidentus Kamala Harris taip pat gali jaustis priversta laikytis santūresnės pozicijos, iš dalies dėl to, kad Amerikos rinkėjai apskritai nebėra suinteresuoti, kad jų šalis pernelyg tvirtintų save pasaulinėje arenoje.

Straipsnio autoriai pabrėžė, kad viltys dėl absoliučios Ukrainos pergalės nyksta, ginkluotosioms pajėgoms prarandant pozicijas fronto linijoje, mažėjant Vakarų partnerių paramai. Visa tai gali lemti scenarijų, pagal kurį Rusija kitais metais didžiąja dalimi gaus savo dalį.

 

„Vakarų pramonė negali pagaminti tiek artilerijos sviedinių, kiek reikia Ukrainai. JAV negali aprūpinti pakankamai oro gynybos sistemų Izraeliui ir Ukrainai, nei išlaikyti pakankamai galimo karo su Kinija. Ir svarbiausia, NATO negali aprūpinti Ukrainai daugiau karių“, – aiškino analitikas Anatol Lieven.

Žurnalistai taip pat pabrėžė, kad 2022 metais JAV ir Europos partneriai kovą dėl Ukrainos suvokė kaip egzistencinį demokratijos ir autoritarizmo ideologijų susidūrimą, tačiau, sprendžiant iš pastarojo meto tendencijų, ši „liepsna užgęsta“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(13)
(26)
(-13)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()