Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Hmz 2024-11-06 01:43
Tasai "apžvalgininkas Colby Badhwaras" neraukia ekonomikoje, kitaip pirma būtų pagalvojęs, iš kur pasiima tie "investuojami" pinigai.
punktyras 2024-11-07 18:56
Šiaip jau iš biudžeto pinigai imami. O jeigu ką, JAV yra dolerių emitentė.
Benediktas 2024-11-07 20:15
Ir neiškomunikavo demokratai. Trumpas pasakė, kad Ukrainai demokratai atiduoda milirardus, o jus neturit už ką nusipirkti geresnių rūbų, ir visi rednekai patikėjo ir išrinko Trumpą. Nes per sudėtinga suprast, kaip tiek pinigai pasiskirsto, o patikėt, kad kažkas vagys, švaisto pinigus bilekam - labai paprasta. Matyt žmonės patys nori tuo tikėt, kad ne jie patys atsakingi už tai, kaip gyena.
Konservatorių irgi bėda Lietuvoje, kad nemoka paprasta kalba su emocijomis iškomunikuot žmonėms naudas savo sprendimų. Opozicija visada greičiau iškomunikuoja su emocijomis - tik priešingai, nei norėtų konservatoriai, o amerikos atveju - demokratai. Yra kur tobulėti. Komunikacija su visa liaudimi paprasta kalba, neįkandamas riešutas ekonomistams, nieks į tai neivestuoja nei laiko nei pinigų - todėl per kitus rinkimus jų neišrenka. Populistai viską investuoja - į komunikaciją, kad patikt plačiai liaudžiai.
Hmz 2024-11-07 23:03
Nesvarbu, kokį pinigų judėjimo kelią tu sugalvosi - iš biudžeto, iš chujeto, ekonomikos dėsniai vis viena yra fundamentalūs ir baronkų už dyka nebūna. Ar emituodama naujus pinigus, ar rinkdama papildomus mokesčius, ar nurėždama finansavimą kitoms sritims, valdžia juos iš ko nors atima - arba iš piliečių, kurių pajamos ir santaupos nuvertėja, arba iš mokesčių mokėtojų, mokančių papildomus mokesčius, arba iš finansavimo gavėjų, kurie to finansavimo bac ir negavo.
Kur būtų nuėję tie pinigai, jei nebūtų panaudoti toms genialioms "investicijoms"? Jie keliautų į įprastines ūkio šakas, kitaip sakant, jie vis viena suktųsi ekonomikoje. Tad prievartinio pinigų perskirstymo naudos nėra.
Užtat yra faktas, kad didelė dalis tų pinigų būtų buvę panaudota kitose ekonomikos šakose, kuriant daiktus, dalyvaujančius tolimesniame prekių kūrime - traktorių, staklių etc. Dabar gi jie yra panaudojami gaminti "vienkartiniams" daiktams, tai yra ginklams, kurie pagaminami ir atiduodami. Todėl realiai JAV patiria nuostolį - ne tokį didelį, kaip Ukrainai suteikta parama, bet vis viena nemažą.
Jei vis viena nesupratai, gali pamodeliuoti - gal davai tada ir Lietuvos biudžetą suchujarinam į random nereikalingų daiktų gamybą, o paskui juos sunaikiname? Px kad sukelsim ekonominę krizę, užtat klestės koks nors nereikalingų daiktų fabrikas ir bus galima devyniom gerklėm rėkti, kad padarėm achujennas investicijas.
Visas šitas ikanamizdo postas buvo demokratų priešrinkiminė žinutė beraščiams Trumpo rinkėjams su atitinkamu proto leveliu, o tu ir pasimovei.
punktyras 2024-11-08 08:31
Tai kad tie daiktai nėra random nereikalingi, jiems yra paklausa. Ir kad jie vienkartiniai, tik dar geriau – paklausa nesibaigia.
Jeigu pati Amerika kariautų, tada būtų pasekmės tokios, kaip aprašei, nukentėtų civilinė gamyba, kiltų infliacija ir taip toliau – tai dabar vyksta RF. O JAV išsaugomos darbo vietos, gamyba, mokami mokesčiai, uždirba žaliavų tiekėjai, auga BVP, auga galimybės investuoti į visa kita – kensianizmas iš gražiosios pusės.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Visiems šokas. +60 mlrd. $. Atskleidė, kas iš tikrųjų nutiko su Ukrainai skirtais pinigais