Tiesiai šviesiai. „Tai – vienintelis Kremlių galintis sustabdyti dalykas“ (Video)  (1)

Tai pirmas aiškus žingsnis siekiant sustabdyti Maskvą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Buvęs JAV „Navy Seal“ karys Chuckas Pfarreris mano, kad pastarieji sabotažo incidentai Baltijos jūroje rodo, kaip lengva sugadinti povandeninę infrastruktūrą hibridinio karo metu.

„Kyiv Post“ analizėje jis giria Suomijos veiksmus dėl naftos tanklaivio „Eagle S“. Laivas, įtariamas kabelio nutraukimu, buvo sulaikytas specialiųjų pajėgų ir nukreiptas į Suomijos teritorinius vandenis ištirti. Vėliau jis buvo konfiskuotas kartu su kroviniu.

Pasak jo, Suomija parodė, kaip galima sustabdyti Maskvą.

[Kuponai] 2 kartus pigiau nei Lietuvoje ką tik pristatyti „Realme Watch S2“ išmanieji laikrodžiai, „OnePlus“ flagmanai telefonai ir „Oneplus Buds Ace 2“ ausinės (Video)
10358 2

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Greitas ir saugus pristatymas

1) „Realme Watch S2“ - išmanusis laikrodis, globali versija

2) „OnePlus 13“ - naujausi išmanieji telefonai, 12+256GB, globalus ROM

3) „Oneplus Buds Ace 2“ - belaidės ausinės

Išsamiau

„Suomijos įvykdytas „Eagle S“ perėmimas yra pirmas aiškus žingsnis siekiant sustabdyti Maskvos vykdomus kabelių nutraukimus Baltijos jūroje. Šių laivų perėmimas nusikaltimo vietoje yra vienintelis mechanizmas, galintis sustabdyti Kremliaus pasalūniškas operacijas“, – sako Chuckas Pfarreris.

Buvęs „Navy Seal“ karys mano, kad akivaizdu, jog Rusijos vadovybė sąmoningai nusprendė imtis veiksmų pilkojoje zonoje, kurie apima „žalingą sabotažą“.

Krovininiai laivai tempia savo inkarus jūros dugnu ir vėliau jų kapitonai gali pareikšti, kad sustojo dėl neva sudėtingų oro sąlygų ar sugalvoti kitų panašių pasiteisinimų.

 

„Rusija veikia antrame plane, nors atsakomosios priemonės nuolat griežtėja. Ji mato, kad gauna naudos iš žalos infrastruktūrai, prekybos ir duomenų srauto trikdymo“, – sako Chuckas Pfarreris.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(89)
(5)
(84)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)