„Kremlius pradeda mobilizaciją“  ()

Okupantų strategija užmaskuoti priverstinę mobilizaciją.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija ir toliau ieško kovotojų, kad galėtų tęsti karą prieš Ukrainą. Okupuotose teritorijose jau buvo vykdoma mobilizacija, bet slapčiau - stengtasi labiau spausti vyrus.

Nacionalinis pasipriešinimo centras paaiškino, kad nelegali okupacinė administracija bando tai paslėpti prisidengdama „mokomuoju susirinkimu“.

„Taigi vadinamosios DLR gauleiteris Denisas Pušilinas pasirašė įsakymą parengti vietos gyventojus tarnybai okupacinių pajėgų gretose. Iš tikrųjų tai reiškia laikinai okupuotose Donecko srities teritorijose gyvenančių žmonių su rusiškais pasais mobilizaciją“, – rašoma pranešime.

[EU+Kuponai] Pasaulinė premjera. Aukščiausios klasės monitoriai žaidimams, pramogoms ir darbui. Ribotas kiekis (Video)
9128 1

Pasaulinė premjera!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „KTC A32Q7 Pro“ - portabilus Android 4K ekranas

2) „KTC H27S25E“ - 27 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius

3) „KTC Q24T09“ - 24 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

4) „KTC H27P22S“ - 27 colių, 4K, 160Hz žaidimų monitorius

Išsamiau

Pastebima, kad okupacinė administracija bando nuslėpti mobilizacines priemones, nes dokumentas oficialiai pagrįstas Rusijos rezervistų rinkimo standartais, tačiau pačiame tekste apie rezervistus neužsimenama. Tai yra dalis okupantų strategijos užmaskuoti priverstinę mobilizaciją, įsitikinęs Nacionalinio pasipriešinimo centras.

Į šį procesą įtrauktos karių registracijos ir verbavimo tarnybos bei karo komendantūras, kurios atlieka privalomas mobilizacijos stebėjimo funkcijas.

 

Svarbiausia, kad įsakyme aiškiai nurodytas tikslinis mobilizuotųjų į Rusijos karius iškvietimas ir paskirstymas, o tai visiškai paneigia mitą apie savanorišką dalyvavimą šiame susirinkime“, praneša Nacionalinis pasipriešinimo centras.

Turimais duomenimis, vadinamąjį šaukimą okupantai planuoja pradėti 2025 metų kovo-balandžio mėnesiais.

Tai leis jiems mobilizaciją užmaskuoti kaip kasmetinę šaukimo kampaniją Rusijoje. RF kelia Ukrainai naujus ultimatumus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(10)
(-7)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()