Girkinas perspėja: tai bus Rusijos žlugimas!  (1)

Rusijos armija patirs milžiniškų nuostolių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremliaus planai sukurti „buferinę zoną“ Ukrainos teritorijoje praplės fronto liniją ir galiausiai nuves Rusiją į pralaimėjimą kare, perspėja Rusijos diversantas Igoris Strelkovas (Girkinas), atliekantis laisvės atėmimo bausmę už Vladimiro Putino kritiką.

Jo teigimu, jei Rusijos armija bus įtraukta į Kremliaus išsvajotosios „buferinės zonos“ kūrimą, tai bus naudinga Ukrainai.

„Frontas tęsis iki sienos su Baltarusija dar šimtus kilometrų... Dėl to visi mūsų rezervai, kuriuos galima panaudoti Ukrainos kariuomenei nugalėti, bus panaudoti šios „buferinės zonos“ gynybai, jei, žinoma, pavyks ją užimti, o tai bus labai sunku, atsižvelgiant į tai, kad priešas aršiai priešinsis“, – rašo Strelkovas.

[Pasaulinė premjera+EU+Kuponas] Išskirtinis el. dviratis vasaros sezonui! Pažangiausi sprendimai, juokinga kaina + dovanos („Touroll MA2“)
7039 6

Pasaulinė premjera

Iš Europos sandėlio, greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

1 metų garantija

Pažangiausi techniniai sprendimai ir aukščiausia gaminio kokybė

Papildomai dovanų šalmas

Išsamiau

Jis įsitikinęs, kad Ukraina iš anksto parengė gynybos linijas pasienio zonoje, o Rusijos armija patirs milžiniškų nuostolių bandydama ją šturmuoti, ir tai esant dideliam pajėgų trūkumui fronte.

Strelkovas pabrėžė, kad Rusijos bandymai pulti Sumų sritį taip pat atneš tik nuostolių, jokios naudos jis nenumato. Jis mano, kad atakos Rusijos teritorijoje tęsis.

 

Reikėtų pažymėti, kad kai Vladimiras Putinas pirmą kartą užsiminė apie „buferinės zonos“ sukūrimą, paaiškėjo, jog tai reiškia didelės Kursko srities dalies kontrolės praradimą.

Ukrainiečiai Rusijos teritorijoje išlaikė pozicijas daugiau nei šešis mėnesius, o Maskvai reikėjo Šiaurės Korėjos karių pagalbos, kad Ukrainos pajėgos būtų išstumtos per sieną.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(21)
(0)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: