Sudegintas tiesiai Nerijos paplūdimyje. 14 metrų milžinas (Video)  ()

Monstras Nerijos paplūdimyje.



© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tendros nerijoje Chersono srityje ukrainiečių žvalgyba pastebėjo didžiulę rusų vikšrinę mašiną DT-10 „Vitiaz“. Tai – beveik 14 metrų ilgio 31 toną sveriantis vikšrinis transporteris, sukurtas veikti laukinėje aplinkoje, kur kelių tiesiog nėra. „Vitiaz“ rusams praverčia Arktyje, tundroje ir, matyt, Ukrainoje.

Pagrindinio žvalgybos direktorato kariai pasirūpino „Vitiaz“ sunaikinimu:

5 paslaptys kaip gauti geriausią variantą už mažesnę kainą
3866

Kas nenorėtų atrodyti puikiai, namuose turėti kokybiškų, patvarių daiktų ir neprisidaryti skolų? Šiais laikais negalioja pasakymas, kad už kokybę reikia mokėti daug pinigų. Šiame straipsnyje atskleisime patikrintus patarimus ir gudrybes, kurie padės jums tapti protingo apsipirkimo meistrais. Patarsime, kaip rasti nuolaidas, atskleisime, kada geriausia apsipirkti sezoninių išpardavimų metu ir kaip investuoti į ilgaamžius daiktus, kurie pakels jūsų garderobą ar namus į naują aukštesnį lygį.

Išsamiau

 

Tendros nerija yra gana keista vieta. Ši siaura smėlio juosta gali būti laikoma sala. Dėl jos pozicijos Juodojoje jūroje, Tendros nerija labai vilioja rusus. Pavyzdžiui, anskčiau čia rusai buvo dislokavę elektroninės karybos sistemas, kurios teoriškai galėjo paveikti ir Chersoną, ir Odesą. Ukrainiečiai jas sunaikino. Rusai ten norėtų turėti ir radarų, bet atvira vietovė nieko negali paslėpti

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(59)
(3)
(56)

Komentarai ()

Susijusios žymos: