5,56 mm kulkų proveržis: dronai krenta kaip lapai

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

kestutisz 2025-11-24 13:37
"pakeisti arba sustiprinti įprastus lazerinius ginklus" - visai nesunku pakeisti tai ko net ir nėra (išskyrus vieną kitą neaiškų demo). beje, o tos spec kulkos jos irgi yra spausdinamos, abiejose pusėse.
gytis13 2025-11-25 12:20
Netyčia papuolė pažiūrėt reklamą. kaip 40kW pramoninis lazeris pjausto 50mm storio plieno plokštę. Įspūdingas vaizdas ir rezultatas. O jei tokį nutaikyt į droną, kame problemos? Spindulio sklaida, atmosferos poveikis ar kas?
donatasv 2025-11-25 12:36
Visa tai ką vardini + fokusavimas, energijos tiekimas, rūkas, lietus, dulkės viskas dedasi į krūvą. Mūsų lazeriai nėra energijos pliūpsnis kaip per star warsus... https://m.youtube.com/user/TechIngredients Šitam kanale būtent ir bando lazerius ir dronų naikinimą jie ten visokio š prisigalvoja kartais visai įdomių dalyko parodo. Pradėjo šaudyt kiaurai namą paskui susiprotėjo ir pradėjo galvot kaip čia apsaugoti visus nuo to