Karo Ukrainoje pabaiga? Putinas: „Ačiū Dievui, kad viskas baigėsi“

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

EEE 2026-06-06 15:27
Na tas Zelenskio laiškas tai "atsiprašau Jadze", išvertus į buitinę kalbą skambėtų - ei tu senas ožy, ple, jau greitai kojas pakratysi, ple ple ple, paskubėk pakalbėti apie paliaubas kol nepadvėsei... o tai kai pys... maža nepasirodys. Ir tai rašo šalies vadovas kuris nori pabaigti karą??? Na manęs tai neįtikino arba tai dar blogiau... I
Benediktas 2026-06-06 17:33
Jei Ukraina įgauna persvarą, tai ir negali kitaip rašyti. Pasiklausyk, kaip Putinas vadino Zelenskį. Ir kaip grasino Ukrainai ir dabar grasina. Gražūs žodžiai suprantami, kaip silpnumas ir tiek. Kodėl Urkaina turėtų be kovos atiduoti Dombasą, jei pamažu įgijo įrankius geriau kovoti ir griauti Rusijos gamyklas.
EEE 2026-06-06 22:00
Ta persvara labiau menama nei tikra. Padėtis išsilygino, niekur fronte Ukraina nešturmuoja, kai kur mėgina kontraatakuoti. Jei tikrai Zelenskis nori pabaigti karą turi suteikti kitai pusei galimybę išsivynioti iš patinės padėties, jo laiškas visiškai neprisidėjo prie bent kokių taikos susitarimų priartėjimų, jis tuos susitarimus atitolino. Arba Zelenskis to ir siekė, arba jam jau stogas pavažiavo... Tokie laiškai tik Trumpui patinka, jei tai ne apie jį...
Benediktas 2026-06-07 20:38
Nežinau, kokį tu laišką įzivaiduoji Putinui turėjo Zelenskis parašyt. Man atrodo tu pats net neturi varianto savo, o tik kabinėjiesi prie kitų darbo. Kaip koks mokytojas pradiniu klasiu, kur vaiku rasinelius taiso po laisvos temos. Tai siulyk, kaip turejo rasyt: pagrindinius punktus. Bus matyt ka turi omenyje, kaip buvo galima geriau parasyt. Kaip tie sakiniai turejo atrodyt? Tik ar nepradesim tada kritikuot tavo pasiulymu.