Bus parodytas JAV astronautų išsilaipinimo Mėnulyje vaizdo įrašo originalas (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Arnoldasz 2010-09-30 18:57
1:46min jie pasako kazka ir girdisi zodis "ateiviai". Manau tai svarbu.
Crus 2010-09-30 20:28
nespejau parasyt, nes tik dabar is darbu grizau, bet Smelis pirmas pateike JAXA palydovo nuotraukas tad nebesikartosiu. be to kazkada buvo straipsnis apie tai ir sitam puslapy. kartais atrodo, kad kai kuriem zmonem reikia patiem ten nuskrist ir paziuret/paciupinet, nes visi kiti argumentai yra niekiniai
Arwis 2010-10-01 01:52
Deje tikrai neturime techniniu galimybiu to padaryti nes stabilios menulio orbitos prasideda uz 20 000 km. http://www.physicsforums.com/showthread.php?t=432022 Zondai kurie skrieja aplink menuli specialiomis orbitomis turi technines galimybes padaryti labai ryskias ir aiskias apolo nusileidimo sites nuotraukas. TACIAU kad tai padarytu, tiek NASA, tiek japonai, tiek indai turetu specialiai pakeisti zondu orbitas kad zondas praskrietu virs apolo site'o zemame aukstyje ir padarytu dideles reiskos nuotraukas. Tai gali uztrukti iki keliu savaiciu ir kainuoja milziniskus pinigus. Visu pirma sitie zondai buvo nusiusti atlikti kazkokios specialios misijos, o ne siaip kad pafotkintu menuli. Todel jaigu apolo nusileidimo site'as nesikirs su misijos objektyvais ryskiu nuotrauku dar teks palaukti nes visu siu zondu misijose nera objektyvu kad fotografuoti dideles raiskos apolo nusuleidimo vietas. Man idomu kiek tau dar irodymu reikia? I visas tavo ''faktus''(dvejones) buvo moskliskai atsakyta, gal pagaliau pripazinsi kad tavo mastymas buvo klaidingas?
bahuriux 2010-10-01 10:06
Tavo nuorodoje kalbama apie. Are there any satellite around the Moon on geostationary orbit? Tai gal ir bus 20000km, bet orbita (negeostacionari) gali buti ir gana arti menulio, zymiai arciau nei kad zemes atveju ten nera atmosferos, o tai reiskia, kad fotkes gautusi ypatingai aiskios jei tik fotikas geras butu. Patikrinau ant google earth>moon tai ten kalnai ir daubos yra -9, +9km. Tai reiskia kad orbita gali buti ~20km, net jei ir 50km, net jei ir 100km tai ne beda. Neburkit su zemes gravitacija ir panasiai, taip ji yra, bet ji nekinta ir orbita galima apskaiciuoti, tegu ji buna kiausinio formos koks skirtumas. As nieko neneigiu kad jie ten buvo, bet didele dalis vaizdo medziagos svelniai tariant "kreiva" Gerai nesigilinkim i tai kas kuo tiki/netiki padarom tyrima su tuo ka turim, o turim interneta ir google. Ir is kur tos panoramines 180 - 360 laipsniu fotkes google earth >moon? Ar jums ateina i galva fotkinti aplinkui save i visas puses? Negi jie atsistoje kiekvienoj misijoj lyg zinodami, kad po ~40 metu kazkokia google, per kazkoki interneta, per kazkoki PC, per kazkokia programa nores tai parodyti, nu gerai dzin tarkim jie aiskiaregiai, arba tai netycia atsitiko, arba jie taip norejo taip ir padare, nes nedurni ten susirinke, reikejo padaryti gi gera show visam pasauliui. Cia kalbu apie appolo 11 misija dabar. 1. Taip fotkino aplinkui 360 laipsniu ir keliose vietose kiekvienoj misijoj ir nei vienos zvaigzdes nesimato, ups vienoje panoraminej fotkej yra zvaigzdes appolo 11 misijoj. 2. Pavirsiaus dulkes nenupustos del stabdymo varikliu fotkese, nors video aiskiai rodo kad variklis veike iki pat kontakto su pavirsium, Pedsakai matomi prie pat laipteliu, variklis visai netoli. 3. Kazkoks netikrumas del lanscape, kazko truksta, per mazai i prieki matosi. Pradziai tiek turiu varyt nera laiko kolkas daugiau tyrinet, pratesiu kai grysiu.
Arwis 2010-10-01 10:55
Deje nera stabiliu orbitu aplink menuli, nes zeme maiso visas kortas. http://science.nasa.gov/science-news/sc ... highorbit/ http://science.nasa.gov/science-news/sc ... _loworbit/ http://www.universetoday.com/20046/lunar-orbit/ Na is tikro gali zemoje orbitoje palikti palydova, bet tada po menesio nukris jis ant menulio ir kokia tada nauda is jo? 1 saltinis kodel negalimos high orbit, antras ir trecias kodel negalimos low orbit. Taigi Japonu zondo misija yra padaryti dideles raiskos menulio zemelapi, tai jaigu jie galetu pakabinti palydovus taip kaip google virs zemes, zinoma gautume tokios raiskos nuotraukas kur zmogu galima matyti. Taciau kaip jau minejau, taip negalima padaryti ir norint gauti dideles raiskos nuotraukas vienos particular vietos uztrunka. Del google tai biski net juokiaus... Tos nuotraukos yra visiems prieinamos. Nori parsisusk jas is nasa ir padaryti savo panoramini menulio vaizda. Ta ir padare google. O fotkinta 360 laipsniu kampu nes turbut tai buvo vienas ju misijos objektyvu, kadangi norint kazka istirti reikia viso vaizdo ir viena nuotrauka tikrai nepades. 1. http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html#stars 2. http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html#dust 3. Sito nezinau, bet tai nereiskia kad fake. Gal tai del to kad menulis mazesnis kamuolys nei zeme ir horizontas dingsta greiciau, gal tai del to kad kameros buvo pritaisytos prie krutiniu. Visu tu netikinciu beda yra tame kad jie galvoja jog viskas kitur vyksta taip kaip zemeje. Taciau taip nera, kad ir fizikos desniai veikia taip pat taciau jie susiduria su kia aplinka. Ir pries dar keliant kokiu nors klausimu, perskaityk sita pirmiau: http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html
Arwis 2010-10-01 15:43
http://cdn.discovermagazine.com/gallery ... ntleap.jpg Apollo 11 nusileidimo vieta. Raudona rodykle rodo kopecias kuriomis Neil Amstrong 1969 metais pirma karta islipo pasivaikscioti menulyje. http://cdn.discovermagazine.com/gallery ... 17flag.jpg Apollo 17. Veliava gal ir nesimato aiskiai, bet plonas seselis tai tikrai. Jaigu dar po sito kyla dar kokiu nors dvejoniu ar abejoniu as turiu jusu atsiprasyti, nes esate durnesnis uz vista.
Skeleton 2010-10-01 20:01
Tu čia rimtai apie žvaigždes? Rekomenduoju atlikti tokį eksperimentą: žvaigždėtą naktį pasiimk fotiką-muilinę, išeik į lauką, įjunk blicą ir nufotografuok su blicu kokį medį ar akmenį KARTU SU ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI. Blicu apšviestas medis čia simuliuos ryškiai saulės apšviestą Mėnulio paviršių, žvaigždėtas dangus simuliuos žvaigždėtą dangų Mėnulyje. Po to nuotraukoje galėsi paieškoti žvaigždžių. Ar jau supratai kodėl nesimato žvaigždžių?
jordanbn2 2010-10-02 22:05
Buvo jie tam menulyje, bet 3 ar keturis kartus vos nežuvo, vienu žodžiu pasiseke jiems. Apie technikos patikimumą negali būti ir kalbos. Dėl to ir nutraukė pilotuojamus skrydžius. Dar nepasiekus mėnulio daleliu srautas išjungė visą elektroniką ir kažkiek laiko sėdėjo be ryšio, Kai leidosi i mėnulį prarado aparato valdymą, na pasisekė tiesiog kad nesudužo, Kai reikėjo kilti nuo mėnulio sugedo starto mygtukas ,ten amstrongas ikiso gelezini tušinuka ir po itampai plikomis rankomis laike kol startavo,dar buvo pastrige to ju aparato durys, Sienos to aparato irgi tokios kad koja gali pramušti... Labai pasiseke
jordanbn2 2010-10-02 23:21
Dar video mėnulyje filmuoto http://www.metacafe.com/watch/105652/cow_on_the_moon/
DJ_LFS 2010-10-03 01:37
kad amerikieciai menulyje buvo, tai cia nepaneigiamas faktas, bet vat idomu is kur atsiranda zmoniu kurie mano kad jie ten nebuvo? gal tegu ir pacia saule tegu paneigia
Arwis 2010-10-03 23:37
Su jais yra viena beda, jie neturi tinkamo issilavinimo ir bando isvesti teorijas apie dalykus kuriu nesupranta.
lightfire 2010-10-04 00:11
^^^ Issilavynymas ira zydojankiumasonu samuokslas, skirtas apkvailinti mastancioms masiems. Viska valdo JIE. Praplauna smegenis propoganda. Issilavinti gereu pacem. Atsibuskit mielieji zmones, paziuriekit filmuku ir visas samokslas atsivers pries jusu akis.
Pumper 2010-10-04 08:15
bahuriux 2010-10-04 20:56
apie zemas orbitas 15km http://www.technologijos.lt/n/mokslas/a ... 87&l=2&p=1
Arwis 2010-10-05 06:19
O tu iki galo skaitei ar sustojai ties ta vieta kur sako 15km kad parasyti 'protinga' komentara ir nebaigiai straipsnio? Visi palydovai tiek LRO, tiek JAXA karts nuo karto pro menuli pralekia zema orbita kad padarytu ypac dideles raiskos nuotraukas NASA/JAXA dominanciu vietu. Beda tame kad jie negali issilaikyti zemoje orbitoje nebent jie turi neribota kieki degalu.
Anzuolas 2010-10-12 22:57
Niekas nebuvo jokiame mėnulyje. Aparatai - taip, bet ne žmogus. Tos NASA nuotraukos su maža raiška - ne rodiklis. Ten matomi vos įžiūrimi taškučiai man nieko nesako, daugeliui - taip pat. Šaltojo karo metu JAV galėjo ryžtis tokiai beprotiškai klastotei, nes jie bet kokia kaina norėjo nugalėti komunizmą. Kodėl tada rusai nebebandė patys skristi į Mėnulį. Nes suprato, kad neįmanoma. Daugelis tiesiog aklai tiki pranašesnių Vakarų pateikta informacija.