Pro Žemę skrieja milžiniškas objektas. Stadionas prieš jį atrodo mažytis (Foto, Video)  ()

NASA nuolat stebi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

NASA nuolat stebi kosmoso aktyvumą netoli Žemės ir reguliariai praneša apie objektus, kurie tiesiogine prasme kasdien praskrieja pro mūsų planetą. Kartais šiame sąraše yra ir išties gigantiškų kosminių uolienų, kurias astronomai stebi ypač atidžiai. Viena iš jų šiuo metu skrieja pro mus.

Objektas, kuris šiuo metu pralekia pro Žemę, yra tikras milžinas. NASA vertinimais, asteroidas 424482 (2008 DG5) yra apie 400 metrų dydžio, todėl jis yra vienas iš potencialiai itin pavojingų kosminių uolienų, kurios kasdien praskrieja pro mūsų kosminius namus. Laimei, šiuo atveju yra visiškai saugu, nes asteroidas praskries pro Žemę beveik 10 kartų toliau nei atstumas nuo Žemės iki Mėnulio.

[EU+Kuponai] Apžvalgininkų giriamos monstrinės energijos stotelės + saulės panelės! Dirbs 10+ metų. Idealios kelionėse ir namuose (Video)
6981 5

Fantastiškai geros kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

2) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

3) „FOSSiBOT F3600 Pro“ energijos stotis - 3600W, 3840Wh, padidinama iki 11520Wh, APP ir kt.

4) SP200 ir SP420 saulės panelės

Išsamiau

 

Kalbant apie asteroidus, verta prisiminti, kad pamažu artėjame prie potencialiai neįtikėtino įvykio, susijusio su šio tipo objektais. Mūsų laukia neįtikėtinas kosmoso reginys.

 

Na, 2029 m. balandžio 13 d. asteroidas „Apophis“ priartės prie Žemės vos 31 000 km atstumu – mažiau nei kai kurie geostacionarioje orbitoje skriejantys palydovai. Pasak Europos kosmoso agentūros, tokie artimi praskriejimai įvyksta vidutiniškai kartą per 5–10 tūkstančių metų, o plika akimi priartėjimą matys apie 2 milijardai žmonių, gyvenančių Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Šiuo metu viskas rodo, kad šį įvykį bus galima pamatyti ir iš Lenkijos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(0)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()