Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
ware 2014-08-12 22:45
Ir šitam reikalui išleido 150 mln. $. arba 390 mln. Lt. Sakyčiau žiauri kaina. Nuo mobiliųjų telefonų iki lėktuvų pradžioj kainos buvo milžiniškos ir vėliau pigo. Sakyčiau labiausiai dėl to, kad atpigintų prisidėjo pelno siekiantis verslas, atitinkamai taip pritraukdami daugiau vartotojų. Kažkodėl skrydžiai į kosmosą šiuo atveju išlieka labai brangūs ir privatus verslas įleidžiamas labai ribotai.
kionig 2014-08-12 23:09
Skirtingai nuo to, čia yra ne vartotojiškoji elektronika, kurios ten kaina šokinėja nuo paklausos ir kiek dažnai pagamina "naujų" įrenginių, kurie pakeičia taip senuosius, norint išlaikyti vartojimą.
O čia.. Kosmoso pramonė, į Marsą ne kasmet siunčia po marsaeigį. Sakėsi, kad turi dalių likusių nuo Curiosity, tai planuoja taupymus tam tikrose vietose ir kadangi tai jau antras marsaeigis, visos misijos kaina mažesnė bus. Ir šiaip tie melejonai niekur taip nedingsta, o sukasi jų pačių šalies pramonėje.
Ir kodėl manai, kad privatus verslas įleidžiamas retokai? Kai jų biudžetas karpomas, jie kitos išeities neturės kaip tik įsileisti tuos privatininkus.
P.S. Jei žinai kaip galima padaryti pigiau, pasiūlyk NASA'i savo planą, gal susidomės
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
NASA paviešino viršgarsinės skraidančios lėkštės bandymų medžiagą (Video)