Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Eič 2016-09-11 14:45
Pirma savąją sistemą ištirti reikia. Ne viename dangaus kūne dar galima būtų rast gyvybę. Dabar nuskris toliausiai ir pamatys, kad ten planeta net be atmosferos.
mobilunkas 2016-09-11 16:11
manau kad kol negyvensim menulyje ar marse, ner ko planuot kelioniu i kitas zvaigzdes, net ir robotizuotu. Manyciau kad reikia pradet nuo menulio, nes Marso atmosfera irgi daugiau teorine dabar nei reali mums gyvent, tad abu kunai be atmosferos, tad daug paprasciau rinktis arciausiai esanti- lengva elektronine komunikacija praktiskai neveluojanti, pavojaus atveju lengva atvykt padet arba kazka isgabent. mazos kuro sanaudos grizimui i zeme. kelione kaip ir atidirbta ir sekminga. o jei kalbant apie kitu planetu apgyvendinima tai salygos siaures ar pietu asigaliuose yra daug palankesnes gyvenimui nei tose planetose, tad kol neapgyvendinom pilnai zemes, per brangu gyvent kitur. na tik kataklizmo atveju reik turet keliolika jaunu zmoniu orbitoje arba menulyje, su galimybe grizt i zeme ir nesant kosmodromu
gediminas.milevičius 2016-09-11 22:53
Uh kaip sveika būtų atrasti ten kokia nors protyngą gyvąstį idant juodaskverniai pagaliau baigtų ta "briedą" apie homo sapiens išskirtinumą kokios tai "aukščiasiosiosiosios dievybės" aksye (jeigu ji išvis dvi akis turi, o tai ten vieną akį trikampyję vis piešia)
P.S. skrajojantsi spageti monstras - puiki alternatyva, jei ką
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Skaičiavimai rodo, kad Proksima b planetoje – temperatūra beveik tokia, kaip Žemėje: ar jau laikas ruoštis pirmajam kontaktui?