Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Stebėtojas 2016-11-02 11:32
"Radijo signalai, įprastai ..., be to, jais informacija keliauja labai lėtai".
Kas čia per nesąmonė?
goo.glecom 2016-11-02 12:38
Cia spinduliuoja, autoriaus kompetencija rasyti tokius straipsnius. taip taip radijo signalai atgyvena, lazeris- tai jau kazkas tokio, kito ir tu pats pagalvok 600mb/s cia gi toks greitis. DD juk kai greitkeliu vaziuoja tukstantis automobiliu 100 km /h greiciu is tasko a i taska b nusigausi zymiai greiciau, nei kad vaziuodamas 100 km/h vienu automobiliu.
vietinis 2016-11-02 15:20
jei reikia pervežt tūkstantį žmonių, šis teiginys visiškai teisingas, taip kad viskas čia normaliai
Borland 2016-11-02 16:12
O toks lazeris šaudantis iš marso į žemę galėtų pakenkti žmogui jei netyčia į jį pataikytų? Ir apskritai, kaip jie nusitaiko? Smalsu pasidarė. Kas būtų jei kas nors nulaužtų tokį lazerį? Ar daug energijos jam reikia? Kaip toli toks lazeris galėtų nešti? Ar letėja perdavimo sparta didėjant atstumui?
Po tokio straipsnio daugiau klausimų nei atsakymų.
Niemand 2016-11-02 16:48
Kažkiek mažėja, tik daug mažiau nei radio spektras, tas kompensuojama per padidintą galią. Bet kokiu atveju tokia sistema valgytų kartais mažiau energijos nei šiuo metu nadojamos radio spektro sistemos ir duotų šimtus kartų didesnį greitį.
goo.glecom 2016-11-02 21:18
Niekas cia nenormaliai. Is strapsnio galima pagalvot, kad sviesa sklis greiciau, jei tai bus lazeris, o ne radijo bangos. Cia klaidinanti informacija. 600 MB/s yra duomenu perdavimo plotis, o ne greitis. per 1 s daugiau duomenu galima perduot, o ne greciau perduot. tiek radijo bangos, tiek lazeris per kosmosa sklis vienodu greiciu. mes apie tas pacias bangas gi kalbam.
kernel_panikuoja 2016-11-02 21:50
Kalba eina ne apie "perdavimo ploti", o apie rysio kanalo duomenu pralaiduma, kuris yra 622Mb/s, o ne MB/s - kritikuoji, bet pats net vienetu neskiri. Toliau, vadinti pralaiduma informacijos perdavimo sparta arba greiciu galima, nes tai zargoninis apibudinimas, kaip kad "internet speed", "network speed" etc. Gal technine prasme nera tiksliausias pasakymas, bet taip sakyti galima, nes viskas finale "issivarto" i informaciniu vienetu kieki per laiko vieneta, kas yra greitis, tik siuo atveju snekam apie virtualu duomenu greiti, priklausanti nuo fizinio neslio daznio, moduliacijos ir kt. Implikacijos prasme ir taip aisku, kad kalba eina apie duomenu greiti, o ne fizinio neslio. Zodziu tavo prisikabinejimai cia daug pagrindo neturi, galejo gal ir tiksliau parasyt bet viskas is esmes teisingai.
trapecijus 2016-11-03 02:37
Vienas iš kelionės metu kilsiančių pavojų – kosminiai orai, t. y. Saulės spinduliuotė, kuri, magnetosferos kuriamos apsaugos, gali būti pražūtinga.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Įkvepiantis 622 Mbit/s greitis: jei viskas pasiteisins ir toliau, su Marsu turėsime puikų ryšį