Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
doggydogg 2008-07-15 13:03
tai ne vien tik del radiacijos, paminejau kostiumus, nes netgi jie nebuvo saugus, paziurek nuotraukas darytas menulyje, nesimato nei 1 zvaigzdes, veliava plevesuoja kai ten nera atmosferos, zodziu faktai kalba patys uz save...
Anonymous 2008-07-15 20:46
Nezinojau kad NASA mokslininkai yra penktoku lygio... Galvoji jei butu viska surezisave, tai nebutu atsizvelge i tokias smulkmenas kaip zvaigdes ar veliavos plevesavimas?????? Tai paminkek kodel kostiumai praleidzia radiacia ir kodel jie nesaugus>???? Juk labai daug domejaisi
Anonymous 2008-07-16 00:02
Jau tikrai, as tik viena galiu pasakyt kad kazkur skaiciau del tos veliavos, tai jog veliava specialiai buvo taip pritvirtinta kad atrodytu, kad plevesuoja, nes nuotraukoij nebutu maciusios veliavos zvaigzdes ir pns, o nuotrauka tokia svarbi, tad jie tai numate anksciau ir sukonstravo tam skirta stova. Nezinau ar tai tiesa, bet atrodo logiskiausia. O del to kad kiti stengiasi yrodyti kad to nebuvo, tai labai gerai, nes zmogui i nauda taip dometis ir pns, kitaip mes netobulesim rest in peace
Retry 2008-07-16 00:23
Nu blm, negaliu nepasakyti - DURNIAU tylėk ;D Kiek galima rašyti tas pačias nesąmones, kiekvienoje temoje apie mėnulį prasideda tie patys svarstymai.
NASA buvo Mėnulyje. Nesimato žvaigždžių ? Ar kada bandei fotkinti dangų? Žinai kokios žvaigždės neryškios? Nuotraukos darytos neilgu išlaikymu, todėl jų ir nesimato. Veliava ? Ji taip pakabinta! (ją laiko teleskopiniai strypai viršuje ir apačioje, apatinis nebuvo pilnai ištrauktas, kodėl? Nes astronautams patiko, kaip vėliava atrodo) Kaip kažkas jau sakė kitose temose: NASA negalėjo nenuskristi į Mėnulį, pamąstyk, šaltasis karas, visoje Amerikoje pilna rusų šnipų, jie viską stebėjo, kiekviena Amerikiečių žingsnį, tai kaip jie galėjo nuslėpti. Kitas dalykas, ar pagalvojai, kiek žmonių dirbo prie projekto? Tūkstančiai, dešimtys tukstančių, ir manai visus juos taip lengva apgauti? Arba visiem pasakyti: "Šššš, niekam nesakykit, mes nebuvom Mėnulyje".
Administracijai? Ar galite parašyti šviečiamąjį straipsnį apie tai, kad Amerikiečiai buvo Mėnulyje?
P.s Dėl radiacijos, tai astronautams tiesiog labai pasisekė, nes tuo metu buvo saulės ciklo minimumas
doggydogg 2008-07-16 03:25
zinai Retry, acisiusk filma ''landing on the moon'' ir kai ziuresi kaip jie ten menulyje vaiksto, pagreitink 2kart filma... na zodziu, jus galvojat kad NASA nusileido menulyje, as galvoju kitaip...
Retry 2008-07-16 12:18
Pasižiūrėjau, po galais, pasižiūrėk į dulkes nuo astronautų, ar nuo mėnuleigio. Ar matei, kad žemėje jos taip skristų ?
Dar dėl vėliavos, ar tu supranti, kokia sistema ji pakabinta? Eina teleskopinis strypas viršuje ir eina teleskopinis strypas apačioje. Apatinis nepriklausomai nuo viršutinio sukinėjasi. Dėl to sukinėjimosi ir atrodo, kad vėliava plevėsuoja.
doggydogg 2008-07-16 14:27
nueik y youtube ir pasiziurek daugiau faktu, o del veliavos, tai jin plevesavo vejui paputus, o ir nevien veliava, kaip dar ''area 51'' kuri buvo nufotografuota rusu palydovo ish kosmoso, tai ta area atrodo lygiai taip pat kaip menuliu pavirsius...na faktai kalba patys uz save...
Retry 2008-07-16 15:00
Nieko jie nekalba Tai tu man paaiškink, kaip gali ten taip dulkės skraidyti? O kodėl? Jos taip skraidė, nes ten buvo vakumas, nebuvo pasipriešinimo joms ir tobulom parabolėm galėjo skristi. Žemėje nepasiektum tokių sąlygų, nes reikėtų išsiurbti orą iš milžiniškos patalpos, o tokių technologijų mes ir dabar nelabai turime
Anonymous 2008-07-16 18:23
Retry, nepamirsk ir tokio faktoriaus kaip TRAUKA, ji keicia trajektorija
Retry 2008-07-16 20:42
Taip ji keičia, bet keičia tik parabolės ilgį ir aukštį, o oro pasipriešinimas beveik panaikiną vieną parabolės šaką.
Trajektorija su oro pasipriešinimu atrodo maždaug taip: http://www.ngaloppo.org/courses/comp259 ... annon1.png
Be oro pasipriešinimo: http://plus.maths.org/issue30/features/ ... cture1.jpg
Anonymous 2008-07-16 23:01
Ne nesigilinkim, as tik siaip pasakiau, tavo tiesa beje nemanau kad ten visiskas vakumas
Retry 2008-07-16 23:08
Na teoriškai visiško vakumo nėra niekur, net atvirame kosmose (visur yra labai mažų dulkių dalelių ir pan). O mėnulyje tokios pačios sąlygos, kaip ir atvirame kosmose, nes jis atmosferos neturi.
Anonymous 2008-07-17 00:38
Ten yra ir deguonies, ir azoto ir visokiu kitokiu duju...Tik ne tiek kiek zemes atmosferoje. Baikim ta tema.
Anonymous 2008-07-17 07:04
Tai jei tariamai žmogus buvo mėnulyje, tai kodėl nekartojamas skrydis dabar kai tiek pažengusi technologija? Jei jau 1969 m sugebėjo, tai kodėl dabar nesugeba? Kokių kuro sąnaudų reikėjo tuometiniam aparatui, kiek deguonies reikėjo astronautams, kad jis nuskristu iki mėnulio ir grįžtu atgal? Visgi atstumas apogėjuje 405 500 km, perigėjuje 363 300 km, vidutinis 384 400 km. Yra daug techninių sąlygų, kurios nelabai leistu įvykdyti tokią misiją.
Anonymous 2008-07-17 08:41
Paaiskink mums geriau, kokia nauda is dar vieno nusileidimo menulyje? Pwz: Jei vienais metais aplankai kokia sali, ir tau atseina si kelione 40000lt ar kitais metais noretum vel aplankyti dar karta ir pamatyti tuos pacius objektus, ar geriau nuvyktum i kita sali?
Retry 2008-07-17 10:21
Kokių kuro sąnaudų? Kuro sąnaudos reikalingos tik pakilimui ir trajektorijos reguliavimams. Gi ir dabartiniai kosminiai aparatai neskrenda su pastoviai įjungtais varikliais. Būna paskaičiuotos jų trajektorijos ir jie skrenda "laisvu bėgiu".
Anonymous 2008-07-17 12:46
Na ir palyginai mėnulį su eiline šalimi. Kuris mokslininkas nenorėtu nuvykti į mėnulį ir įvairius reiškinius, gruntus, bei dar daug ko. Nuskrido pergabeno keletą akmenuku ir viskas tuo baigta? Nesąmonė, kodėl vis dar tada tyrinėjamas tas mėnulis? Kodėl vis dar bandoma rasti vandens? Mastyk globaliau, o ne tik apie keliones po kitas šalis. Neskrenda nes fiziškai tai negali padaryt, tai tuo labiau tai nebuvo įmanoma padaryt 1969 metais.
Imk vien kuro sąnaudas, pasidomėk kaip naudojamas kuras kai raketa, sudaryta iš kelių pakopų, kyla nuo žemės. Išnaudojus kurą kiekviena pakopa atkabinama, o raketa įgauna vis didesnį greitį. Kokia raketos (su degalais, deguonies, maisto atsargomis, žmonių įgula) masė turėjo būti, kad įveiktu 2x atstumą tarp žemės ir mėnulio. Ir kiek tada reikėjo kuro, kad iškelt visą tą manę į kosmosą?
Anonymous 2008-07-17 12:49
Ne dabartyje, o 1969 metais visų tų pribambasų nebuvo.
Anonymous 2008-07-17 12:51
Vartotojas, blogai galvoji, tai kiek reikejo to kuro tiek jo pasieme. O kodel dar karta neskrenda, tai gerai sake menulis, kam vykt dar karta? Ir skirt tiek daug lesu? Gi dabar aparatai atsiuncia menulio pavirsiaus tyrimo analizes ir viskas, kam rizikuoti zmogaus gyvybe, jeigu uztenka nusiust aparata?
Retry 2008-07-17 12:54
O tada pasakyk, kokią raketą jie leido ? Gi daug žmonių per televizorių, ar gyvai stebėjo pakilimą
Jie iš mėnulio parsivežė akmenų, apie 400 kg, tai juos dabar ir tyrinėja, juose visko ir ieško. O ko daugiau ten keliauti? Dar akmenų atsivežti?
O ir šiaip, gi buvo ne viena misija į mėnulį, tai jie visas misijas feikino?
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Mėnulyje rasta vandens