Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
immortallt 2016-05-14 12:08
Vis tiek kr8vos aiškins, kad kenkia ir sukelia smegenų vėžį.
Atk 2016-05-14 21:41
Šeip ten paprastos bangos, kaip ir šviesa, tik kito dažnio ir nėra jos ten baisiai stiprios. Žmogus yra nuolat apspinduliuojamas įvarių spinduliuočių-bangų. Pavyzdžiui jei gyvena šalia FM radio stoties vieno ar daugiau kilovatų, tai jis jau gali būti stipriai apspinduliuojamas 100 megahercu dažniu ir galbūt mobilūs telefonai tai bus palyginti silpna spinduliuotė nors ir aukštesnio dažnio.
Bet kita vertus, kai pasėdžiu ilgai prie kompiuterio ekrano, tada pradeda galvą skaudėt, kartais pakankamai stipriai, ypač jei filmą žiūriu ar video, kur nuolat žiūriu į ekraną, su CRT monitoriais irgi maždaug tas pats buvo. Bet iš ekrano panašu, kad kur kas stipresnė spinduliuotė eina, nei iš telefono. Galima iš dviejų diodų, įakės avramenko, mikroampermetro ir kondensatoriaus 100 n pasidaryt elektromagnetinio laoko matuoklį ir prinešus prie monitoriaus jis iš karto užregistruotų lauką, o prinešus prie skambančio telefono, manau, nieko neužregistruotų. Nes telefonas kiek ten tų vatų skleidžia, kelis šimtus milivatų, o kompiuterio vaizduoklis kiek vatų naudoja? keliolika vatų.
Berserkas 2016-05-14 21:55
Galva skauda ne nuo skleidžiamų bangų. Tesiog greit pervargsti prie kompiuterio ir neprates prie jo. Dauguma kurie mažai praleidžia prie kompiuterio greit pavargsta į jį žiurėt.
Creatium 2016-05-15 01:53
Gal iš vis net ne galvą skauda, o akis? Kartais neįsigilinus į skausmą gali būti sunku atskirt
procc 2016-05-15 12:43
Kas dar neturit, ieškokit meilės, gyvensit ilgiau ^^
immortallt 2016-05-16 09:51
Atk, galvą paskausti nuo žiūrėjimo į monitorių gali dėl tokios paprastos priežasties, kaip kad esi toliaregis ir tau reikia akinių (turbūt dažniausi).
Arba nepratusios akys prie pačio monitoriaus, bet šiais laikais tai retas atvejis.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Jau 29-erius metus vykdomo tyrimo rezultatai: kaip mobilus telefonas veikia sveikatą