Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
   	Tornmentor  2009-10-08 11:25
   
	Sperma - jaunystės eliksyras! 
   
   	marazas  2009-10-08 12:01
   
	Na va, dabar visokio plauko iškrypėliai turės pasiteisinimą, kodėl taip daro. Dėl jaunystės 
O šiaip, apie tai esu girdėjęs ir anksčiau kažkur. Bent jau apie teigiamą poveikį odai. Lyg ir į kai kurių kremų sudėtį įeina sperma. Turiu omeny visus ten nuo raukšlių ir pan. Negaliu to patvirtinti, bet esu girdėjęs.
   
   	Borland  2009-10-08 12:46
   
	tai va delko statistiskai moterys gyvena ilgiau 
   
   	kiesza  2009-10-08 14:01
   
	kas nori gyvebt ilgiau ?????? 
   
   	Padarass  2009-10-08 17:35
   
	Jo, če tiesa, su tuo moteru ilgaamžiškumu. 
Taigi-skanaus!
   
   	Nightbringer  2009-10-08 20:35
   
	Ar aš čia vienintelis nenoriu, kad tokia pilulė atsirastu dabar?
   
   	Dzastis  2009-10-08 21:29
   
	Jei jau uz keliu metu bus 7 milijardai zmoniu , tai kiek ju bus su tokiom piliulem ? dvigubai ? Manau, reiktu nesivelti i tokius dalykus , nesZemej greit vietos nebus ir bus didelis bomzynas , nes maisto ir kitu medziagu tikrai visiems neuzteks... zodziu neprotauja 
   
   	ligonis  2009-10-08 21:46
   
	ilgaamziskumas jei taptu prieinamas zmonem piliules pavidalu - su siuolaikinem paziurom ji reiketu leisti vartoti tik zmonem galintiems pakeisti pasauli - mokslininkam
   
   	Akimb  2009-10-08 23:15
   
	Manau, kad dabartinė gyvenimo trukmė ir apskritai kiekvieno organizmo gyveno trukmė turėtų likti tokia, kokia gamta jam davė. Manau, kad kiekvienam organizmui  užtenka tiek, kiek jis turi - pagalvokim, ar tai ne tas pats kas su pinigais? Kad ir kiek turi, vis negana.. Nors manau, jog ateis laikas ir ateis suvokimas, kad amžinas gyvenimas - iliuzija, ir jos niekam nereikia. Nors negaliu teigti, kad dėkim ~80 metų žmogui yra pakankamai, nes pats dar nesu senas ir negaliu pasakyti ar užtenka tos gyveno trukmės ar ne. Manau, kad laiko patirti  gyvenimą kiekvienam organizmui pagal jo suvokimą užtenka.
   
   	Tornmentor  2009-10-09 01:51
   
	Bet kaip dabar gaunasi: seniau vyrai turėdavo mokėti pinigus moterims (prostitutėms), kad galėtų pasidulkinti, o dabar moterys mokės vyrams, kad gautų spermos - ot kaip keičiasi laikai! 
   
    Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
    Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
    paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
  
Cheminė sperma gali sulėtinti senėjimą