Interneto ateities vizijomis dalinsis per 40 „Login 2011“ pranešėjų  (0)

Kovo 17-18 d. jau penktą kartą įvyksiantis didžiausias Baltijos šalyse interneto tendencijų festivalis „Login 2011“ šiemet žada suburti daugiau nei 2 tūkst. interneto entuziastų. „Litexpo“ konferencijų centre vyksiančioje dviejų dienų konferencijoje savo vizijomis apie interneto ir naujųjų technologijų ateitį dalinsis per 40 pranešėjų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žymiausi jų – vienas „The Pirate Bay“ iniciatorių Peter Sunde, internetinio žurnalo „Wired“ redaktorius Ben Hammersley, interneto naršyklės „Mozilla“ programavimo technologas Christian Heilmann bei idėjų fabriko „Naklab“ įkūrėjas Aral Balkan. Internetui užimant vis didesnę vietą kasdieniame žmonių gyvenime, „Login 2011“ organizatoriai kvies diskutuoti apie interneto ateitį. Seminarus, diskusijas ir kūrybines dirbtuves šiemet jungia viena bendra tema – interneto ateities vizija. „Dalyvavimą „Login 2011“ jau patvirtino vieni garsiausių šių laikų interneto guru, kurių indėlis į interneto vizijų kūrimą ir vystymą pakeitė tai, kaip mes šiandien suvokiame interneto galimybes. Džiaugiuosi, kad prieš penkerius metus pradėta tinklaraštininkų iniciatyva išaugo į didžiausią Baltijos šalyse interneto entuziastams skirtą renginį. Festivalio dalyvius šiemet pradžiuginsime dviejų dienų programa, kurios metu kursime, diskutuosime ir dalinsimės savo vizijomis apie interneto ateitį“, - sakė „Login 2011“ konferencijos iniciatorius Arnoldas Rogoznyj. Geriausiu konferencijos draugu šiais metais tapo nuolatinis „Login“ partneris – telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“. „Buvimas ilgamečiu „Login“ draugu – tai galimybė dalyvauti kuriant interneto ateitį ir pasidalyti patirtimi apie interneto šiandienos aktualijas“, - teigė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas. „Šiuo metu pusė visų mūsų parduodamų mobiliųjų telefonų yra išmanieji, kuriuos iki galo įdarbina mobilusis internetas. Ypatingą dėmesį „Omnitel“ skiria išmaniųjų telefonų programoms ir aplikacijoms, todėl šiais metais „Login 2011“ mes ne tik dalysimės įžvalgomis ir patirtimi, bet ir pratęsime lietuviškų programėlių kūrimo iniciatyvą“.

Dalyvių patogumui šiemet „Login 2011“ organizatoriai žada įgyvendinti dar daugiau technologinių sprendimų. Kiekvienas konferencijos dalyvis specialaus mobiliojo sprendimo pagalba savo kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje galės susikurti personalizuotą konferencijos programą. Festivalio metu veiks itin spartus bevielis interneto ryšys „ZEBRA belaidis“, o pranešimus iš „Omnitel“ salės bus galima tiesiogiai stebėti internete – www.15min.tv/gyvai. Pagrindinis konferencijos informacinis rėmėjas – „15min“. Bilietus į konferenciją platina www.bilietupasaulis.lt.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: