Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
bahuriux 2020-12-25 11:41
Geras straipsnis, bet šitas pvz netinka. Nes jei prireikė nupjauti žolę vieną kartą, tai 99% kad reikės ir toliau tą žolę pjauti, dar daug kartų, o po trečio ar penkto karto kaimynas jus pasiūs toli toli iki parduotuvės kur prekiauja žoliapjovėm, bent jau aš nusiūsčiau tikrai tokį našarniką.
AAA000 2020-12-25 12:50
nebutinai. straipsnis aplamai kvailas.
jei priteike nupjaut zole - galima issikviest pvz betono trinkeliu klojejus kokius... arba kastuva nusipirkt. zoliapjove pirkt ar skolintis tikrai nebutina. ar ten kazkokias zoliapjoviu interneto svetaines blokuot...
punktyras 2020-12-25 17:15
Mano nuomone, čia akcentas kreiptinas į žodį „staiga“. Jei nuolat prižiūri pievelę gal geriau turėti savo. Nors ne faktas. Galima, pavyzdžiui, skolintis iš kaimyno ir mainais nupjauti dar ir jo pievelę. Arba atiduoti iš savo kiemo nupjautą žolę į jo komposto krūvą. Arba pasamdyti ką nors nupjauti abiejų pieveles kaimyno vejapjove. Arba visai kaimynystei susitarti, kad profesionalai nupjautų pieveles savo technika – atkrenta rūpestis tiek pievele, tiek vejapjove.
Berserkas 2020-12-25 17:48
Bet kam dar samdyti, kad kaimynui nupjauti jeigu tiesiog užtenka savo nuosavą turėti. Vėjai ne straipsnis.
punktyras 2020-12-26 08:29
Diderot efektas ne apie turėjimą ar neturėjimą kaip tokį, o apie vieno turėjimo sukeliamą poreikį turėti dar.
Šiaip straipsnis ne apie vejapjoves Bet vejapjovės turėjimas nėra panacėja. Ja dar reikia naudotis – moki ne tik už vejapjovę, bet ir aukoji savo laiką.
Tinkamesnis straipsniui pavyzdys būtų bepilotės vejapjovės įsigijimas už loterijoje laimėtus pinigus. Ir paskui aplinkos ir namo ir apylinkių pritaikymui prie modernaus vaizdo, imant vartojimo kreditus, nors anksčiau užtekdavo dalgiu pamojuoti ir buvo tvarka
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Vartojimo šventė - kas yra Diderot efektas ir kaip suvaldyti savo norą pirkti tai, ko jums nereikia?