Inžinierius sugalvojo naują Egipto piramidžių statybos teoriją (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

immortallt 2014-01-16 12:27
Buvau. Ne iš vidaus piramides testatė. Tai tu sakai, kad ateiviai piramides statė?
vvv2 2014-01-16 12:43
- Neseki diskusijos? To aš niekur niekada nesu sakęs. p.s. .. aš tik tvirtinu, kad piramidės buvo statytos naudojant techniką, lenkiančia mūsiškių dienų. .. aš tik tvirtinu, kad tai buvo seniau nei 10000 metų B.C. .. aš tik keliu hipoteze, kad tai gali būti radiacinių atliekų kapavietės, išmėtytos po visą Žemės rutulį (Kinijos piramidės, Amerikos piramidės, Afrikos piramidės).
shift 2014-01-16 12:43
Netrolink. Jei ši tema tau atrodo per sudėtinga diskusijai yra ir kitų temų kuriose gali pasireikšti.
shift 2014-01-16 13:02
Man vvv2 pozicija atrodo įdomi, nors kai kur gal ir kitokią nuomonę turėčiau. Dėl technikos sofistikacijos lygio - pritariu, kad įrankiai tikrai turėjo būti ne tie kuriuos įsivaizduoja egiptologai, tą mintį dar labiau sustiprina Puma Punku komplekso akmenų apdirbimas. Dėl datavimo - visaip gali būti, neatmetu ir 10000BC versijos. Dėl radiacinių atliekų kapavietės versijos - šitą vertinu skeptiškai. Nes visuose kontinentuose tos piramidės nėra šiaip betkaip išdėstytos, tarp jų yra tam tikra labai įdomi geometrinė seka, o tai kad cheompso piramidės geometrijoje atsispindi fundamentalūs mūsų žemės ir artimojo kosmoso parametrai, tai šį tą sako, nemanau kad dėl radiacinių atliekų, ar dėl to kad palaidoti kažkokią mumiją, tą piramidę būtų reikėję daryti ant tiek tobulą. Kita vertus, Cheopso piramidėje, taip vadinamoje "karaliaus kriptoje" esantis granitinis "sarkofagas" savo matmenimis tiksliai atitinka garsiosios žydų Sandoros skrynios matmenis. O iš istorijos žinome, kad Egipto civilizacijos laipsniškas nuopolis prasidėjo panašiai tuo metu, kai žydai patepė slides iš Egipto, o Sandoros skrynią Mozė išsigabeno kartu su savo tauta. Šiuolaikiniai fizikai vieningai sutaria, kad Sandoros skrynia, kurios gamybą Mozė atliko pagal Dievo paliepimą, yra artima elektromagneto konstrukcijai. Ir neatsitiktinai "karaliaus kripta" yra visa sukonstruota iš granito, kuris, jei nesuklysiu terminijoje, yra natūralus kondensatorius.
Aidas 2014-01-16 13:08
Tai kad Sandora sudaryta išėjus iš Egipto, ar ne taip?
kionig 2014-01-16 13:18
Ot netrolintojas atsirado.. Visko ko šiandien negalima padaryti specialiais įrankiais, to negalėjo padaryti egiptiečiai! Pagalvok dar kartą kam čia per sunki tema, jei tesugebi vadovautis tokia logika išėmęs eilinį youtube vaizdelį. Oho čia tai pagrindimas Nuorodos duotos pilnos įrodymų, o jei tu nesupranti paveikslėlių, tai jau tavo suvokimo problemos, tamsta. Skaityk, švieskis ir mažiau aiškink kas kur turėtų reikštis.
vvv2 2014-01-16 13:28
- Esu skaitinėjęs apie šią "skrynią", turiu gėdingai prisipažinti, kad niekaip nesupratau jos paskirties, ar tai ginklas ar ryšio priemonė ar energijos šaltinis ar teleportacijos įrenginys ar tiesiog talismaninė pasaka?
Hmz 2014-01-16 13:32
What what?
vvv2 2014-01-16 13:47
- Žodžių derinys "pustrečio" senose kalbose gali reikšti ir trys su puse, tuomet 53 x 3,5 = 185.5 gana artimas.. Galim netgi atvirkščiai, paskaičiuoti kiek tas "uolekis" buvo.. 228/3.5=65.14
shift 2014-01-16 15:13
immortallt 2014-01-16 15:30
Ir kur dingo ta technika, a? Matai kaulai išsilaiko, papirusai net išsilaiko, bet technka myslingai pradingo. Ir šiaip, ko taip ėmė ir nudurnėjo žmonės? Todėl šitą tavo teoriją prilyginu ateiviams. Egipto piramidžių statybos yra aprašytos ir žinoma, kada statytos. Yra likę rašytiniai šaltiniai. O šiaip yra toks dalykas "dont dig too deep". Kai kosmosas begalinis, tai visada rasi koreliacijų. Kas dėl sarkofago dydžio, jūs juokaujat? Matėt tą sarkofagą? Aš mačiau. Jo ilgis tikrai didesnis nei 1.30m. Granitas buvo naudojamas, nes tai simbolizavo amžinybę ir prabangą. Dažniausiai būdavo 3 karstai. Vidinis būdavo auksinis, išorinis granitinis, o vidurinis jau pamiršau Statinį krūvį įtariu, kad jau žinojo senovės žmonės, bet tai nieko nereiškia. Kas dėl išmatavimų, kaip jau sakiau, jei giliai knisi, visad rasi sąsają, bet 99,9% atvejų ta sąsaja nieko nereiškia. Vien imant tai, kad Sandoros skrynia pagal bibliją atsirado vėliau, nei įžymiausia iš Egipto piramidžių - Cheopso. Negana to, kažkodėl visi prisimena tik piramides, bet Karalių slėnyje taip pat buvo laidojami faraonai. Tas pats karstas ir jokių mistinių pritempimų.
vvv2 2014-01-16 15:34
- Jeigu piramidžių amžius siekia dešimtis ar šimtus tūkstančių metų, tai Jūsų žiniai kaulai gerokai atsparesni už bet kokios technikos metalą ar polimerą.. Suskilo ir suiro. Sakykim kokio BMW skardiniai purvąsaugiai išnyksta per kelis metus.. Manau sustabdžius dabartinę civilizacijos raidą, po kelių tūkstančių metų nebus absoliučiai jokių įrodymų, jau šiandiem abejojama skrydžių į Mėnulį ir USA nemoka apsiginti, rytoj pasakys, kad mes nemokam daugybos lentelės ir niekada nemokėjom! O po kelių kartų beraščiai alkani ir nuogi proanūkiai mušis kuokomis dėl nudvėsusio šerno!
shift 2014-01-16 16:06
immortallt 2014-01-16 16:13
Ir taip per ilgai su troliais diskutavau, sekmės toliau fantazuoti ir nesiremti absoliučiai niekuo, tik kitais troliais. Kas dėl šimtų tūkstančių metų, tai tik ne toks minkštas akmuo tiek atlaikytų.
vvv2 2014-01-16 16:14
'o.
Hmz 2014-01-16 17:18
Sarkofago vidinis plotis - 68 cm, atseit, 27 coliai. Sandoros skrynia šiek tiek platesnė - 1,5 uolekties, atseit, nuo 30 iki 35 colių (imant "uolekties" ribas nuo 50 iki 60 cm). Kitas dalykas - kad ir kiek didink/mažink skrynios modelį, vis viena jokio "half-inch clearance on all four sides" tu negausi. Skrynios ilgio/pločio santykis - 2,5/1,5 = 1,67, sarkofago vidaus - 198/68 = 2,9. Čia nors ir kūlio verskis - santykis nepriklauso nuo matavimo vienetų. Tolimesni išvedžiojimai apie kondensatorių - spėlionės. Taip, medžiu atskirtos metalo plokštės gali saugoti elektros krūvį (su aukščiau minėta sąlyga - kad jos neturi kontakto tarpusavyje), bet iš kur pats krūvis, a? Žyniai šukuodavosi barzdas gintarinėmis šukomis ir kraudavo šv. Sandoros kondensatorių statine elektra?
Arns 2014-01-16 17:20
kai nežinai, gali pritempti. Tie patys pirmieji mitai apie pasaulinį potvynį randami dar keliolika amžių prieš bibliją (bet tame pačiame regione). Tai gal iš vis net ten minimi "reliktai" tėra pasakojimas apie dar senesnius, pirmapradžius? O gal tai tik nevykęs bandymas atkartoti girdėtas pasakas?
immortallt 2014-01-16 17:36
Į temą, labai gera, grožinės literatūros knyga, Sinuhė Egiptietis. Rašyta pasiremiant žiniomis apie jų kultūrą ir religiją. O šiaip man tikrai juokinga, kai paima mistinę Sandoros dėžę, kurios matmenys žinomos uolektimis. O tai yra nestandartizuotas matmuo, kurio pasirinkimo variantu begalybė kvadratu. Tada paima ir lygina su sarkofagu. Bet taip lygina, kad pritempinėja totaliai. Kas dėl statinio krūvio kaupimo. Na jei pamatysit, ypač dykumoje, besivoliojantį plastikinį kanalizacijos vamzdį, tai artyn neikit, nes gali būti sukaupęs mirtiną statinį krūvį. Kas dėl medinės dežutės dekoruotos auksu, tai jūs gal muziejuose nesat buvę? Taip būdavo daroma. Vientiso aukso daryti buvo per brangu ir per sunki, tai medžio dėžutes dekoruodavo aukso ar sidabro "folija" (na šiek tiek storesnė) ir brangakmeniai. Tik kažkaip niekam nekyla fantazijos, kad ten batareiką turėjo. Net jei 0,5kwh statinio krūvio sukauptų, ką darytų su ja? Nukratyti ką nors gali, bet ne apie kažkokius tai mistinius lazerius ar sunkiąją statybos techniką varyti.
Algucis R 2014-01-16 18:47
Va nepatingėjau ,suradau tą dziedą, nemanau kad jis žino teisybę, bet gana įdomių dalykų pašneka ir parodo. http://www.youtube.com/watch?v=wXi6z2oNFrs
afor 2014-01-16 20:31
kas ten pasake? duokyt man atramos taska ir as isjudinsiu zeme! tai ar negalejo piramides statyt kranais? tai yra svirtimis, juk turime aukstu medziu 100m ir daugiau. lengva ir greitai
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai