Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
bahuriux 2023-05-22 08:34
Nesuprantu kur čia genialumas, mažiau duodi maistinių medžiagų ir vandens prasčiau auga augalai. Kiekvienas sodininkas jums atliks tokį eksperimentą ir be straipsnyje paminėtos matematinės ekologijos, kad ir tai turėtu reikšti. O A. Tiuringo algoritmas ir pati skaičiavimo mašina buvo tikrai genialūs savo laikmečiui, mačiau meninį filmą ir keletą dokumentinių filmų ta tema.
ihouser 2023-05-22 08:58
Gal būt, originale yra nuotraukos, kurios paaiškina kas ten vyksta, nuo ko tie mokslininkai „apakę“. Bet nuorodos į originalą nėra, „pasieškok jei reikia“.
O jeigu būtų nuoroda, greičiausiai paaiškėtu, kad darbą sėkmingai atliko pirmakursiai, nuo ko jie šokinėjo iš laimės.
Azys 2023-05-22 10:46
esmė ne sėklų sudygimę ar nesudygimę, o tame, koks gavosi bendras vaizdas jom sudygus. Tiuringo teorija matematiškai paaiškina morfogenetinius pokyčius, tarkim kodėl vieno medžio lapai skirtingos formos arba tie patys zebrai - kiekvieno raštas yra skirtingas, arba kodėl tos pačios rūšie medžių šakos auga vis kitaip. Straipsnį tik pora žodžių paminėta, kad prieš tai darė kompiuterinę simuliaciją, o po to nusprendė patikrinti su tom sėklom ir rezultatus gavo panašius, tai čia ir yra straipsnio esmė manau.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Nacių „Enigmos“ kodą nulaužusio Alano Turingo matematinį modelį įrodė paprastas eksperimentas su sėklomis: kaip tai įmanoma?