Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
SaMaras 2018-05-22 09:42
Panašu, kad baigėsi kažkieno svajonės apie Em drive.. Aišku, kažkur giliai giliai tikėjausi, kad mano skepticizmas veltui, ir atrasim kažkokį super druper būdą tolimiems kosmoso tyrimams, bet jei kažkas atrodo per daug gerai, vadinas kažkur kažkas yra netaip kaip manai..
bahuriux 2018-05-22 15:44
Nes kiek elektronų nutėkėjo vienu laidu tiek pat jų ir partrekėjo kitu, tai reiškia turėjo kompensuotis trauka, bet vistik lieka sukimas, taip pat kaip ir šiuo atveju.
https://www.google.com/url?sa=i&source= ... 7893919999
Jei tie vokiečių mokslininkai teisūs rezultatai turėjo smarkiai skirtis, keičiant to kibiro padėtį pasaulio krypčių atžvilgiu. Mano supratimu trauka buvo visada į storajį kibiro galą, nesvarbu kaip jis bestovėtu. Tas man kelia didžiausią skepticizmą, dėl tų skeptikų. Vienu žodžiu jų pareiškimai man nelogiški ir kertasi su bandymų rezultatais. Neturiu EMdrive tai negaliu pasakyti konkrečiai kas ir kaip, net jei ir turėčiau (jį padaryti nėra sudėtinga), tai dar reikia iš kažkur išknisti vakuuminę kamerą nemažą. Problema maždaug tame kad kibiras tarukia į vieną pusę, kai jį apverčiam traukia į kitą pusę, nors elektros srovės kryptis kabeliuose nepakito.
Jie bando įrodyti kad EMdrive neveikia kaip aprašoma, OK bet ištikro tas paneigimas pats gali veikti, kaip variklis palydovams Žemės orbitoje, Žemės magnetiniame lauke, arba kosminio aparato padėties (kampo) pakeitimo variklis. Tereikia tik ilgų laidų ir laido gale kažkur pradanginti arba pasiimti elektronų, pvz su teslacoilu ir/arba su kažkokia fotoplokštele tipo su tokiu prietaisu kaip kad buvo stebėtas pirmasis fotoefektas.
Nemanau kad NASA inžinieriai neįvertino to kad laidais teka srovė o jie Žemės magnetiniame lauke sukuria trauką, manau čia pats pirmas į galvą atėjęs dalykas turėjo būti tai įvertinti. Ir dar labai didelis klausimas ar ta vakuuminė kamera yra ne geležinė, jei ji geležinė, tai magnetinis laukas yra ekranuotas 100%.
tiesa kodėl EM drive turėtu veikti paaiškinimo neturiu, geriausias paaiškinimas stovinčios bangos maksimumas plačiajam gale ir minimumas siaurajam gale.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
10 įdomiausių savaitės mokslo naujienų (2018–05–21)