Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Shinigami 2012-09-03 13:28
Kodėl man šis straipsnis panašus į obuolio fano rašliava
Jis tuo metu ir buvo radikalus sprendimas, nes tai tuo metu buvo neišbandyta rinka. Nors ir daugelis apie ją galvojo. Antra, tam reikia tinkamos technologijos. Ankstesni liečiamieji ekranai buvo nelabai patrauklus vartotojui, dėl ko juos pirko tik technologijų fanai arba dėl įvaizdžio. Bet nebuvo daug pirkėjų. Atsiradus dabartiniams liečiamiems ekranams tokių telefonų paklausa smarkiai išaugo. Ir šiaip gerėjant telefono geležiai galima telefoną pritaikyti didesniam užduočių ratui. Dėl ko atsiranda vis daugiau naudos iš liečiamo ekrano.
Jei telefoną naudoji tik skambinimui, tai liečiamas ekranas nėra pliusas, o kai kam net ir minusas. Tačiau dabar pilna užduočių kurių be liečiamo ekrano butu sunkų padaryti. Todėl jis ir populiarėja.
Ir dėl telefonų su liečiamų ekranų ir be fizinės klaviatūros kaltas ne obuolys, o technologijų tobulėjimas.
vvv2 2012-09-03 13:49
- manau naujieji mobilieji bus ir turi būti tokie!
w00xer 2012-09-03 15:05
vvv2, jei neklystu jau senei telefonas buvo pasirodes laikrodzio pavidalu... ir tikrai netikiu, kad tai telefonijos ateitis
Foxman 2012-09-03 16:49
Sukurtu Apple "iClock" ir vėl visi verktu kaip mažos mergaitės
vvv2 2012-09-03 17:02
hellboy 2012-09-03 17:09
am gera mintis bet as pridesiu jei toky telefona naudotum tik skambinimui tai jo tada nusipirktum bevieles ausines ir aleliuja kalbek kiek nori bet zinuciu rasymas tai jau butu problema bet mintis tikrai gera bet dar pridesiu kad toksai prietaiselis turetu buti skatmeninio laikrodzio dydzio tam kad butu kuo kompaktiskesnis bet nereikia pamirsti ir dizaino
Creatium 2012-09-03 17:33
Čia dar gan didelis klausimas ar telefonai be klaviatūrų būtų išpopuliarėję taip greitai, jeigu nebūtų išleistas iPhone.
Taip pat galima kalbėti ir apie Google Glasses. Išleis, jeigu bus geras produktas - labai staigiai gali išpopuliarėti ir kiti gamintojai taip pat pasigaus šią mintį. Ir vėl bus galima sakyt, kad Google čia niekuo dėta, būtų buvę ir taip kažkas juos sukūręs. Taip, būtų, bet kada - va kur klausimas. Tas pats ir su liečiamais ekranais. Taip, jie anksčiau ar vėliau būtų išpopuliarėję, tačiau vat tas klausimas pagrindinis ir yra - kada.
Nors Balmeris ir nėra vienintelis, kuris daro įtaką leidžiamiems produktams (dar yra ir kitų kompanijų vadovų), tačiau jau vien jo kokia mintis buvo apie liečiamą ekraną ir fizinės klaviatūros neturėjimą. Tu matei tą jo interviu, kur jis pasišaipo iš iPhone?
rwc 2012-09-03 17:33
skaičių ratuku - mat ne jie pirmi sugalvojo jį nuimti.
vvv2 2012-09-03 17:49
w00xer 2012-09-03 18:32
Ispopuliarejo aifaunas del softi, kuris lieciama ekrana pritaike pirstui, o ne pagaliukui ir padare malonu akiai. Ir tas pats laikrodis ir akiniai ir rasiklis ar net ismanieji batai gali tapti bumu, jei tik atsiras kas sugalvos kaip tam dalykui pritaikyti intuityvu ir patogu valdyma, o cia jau softo klausimas ur jo realizavimas per UI
Shinigami 2012-09-03 19:03
VA čia ir yra patentų problema šiais laikais. Patentuojamas ne idėjos įgyvendinimo metodas, o pati idėja. Čia tas pat kas jei tas kuris išrado mobilu telefoną jo idėją butu užpatentavęs. Ir niekas kitas dėl to nebūtu galėjęs gaminti bevielių telefonų. Kad ir kaip jie veiktu. Ar radijo bangomis ar IR, ar dar kaip. Nes butu užpatentuota bevielio telefono idėja, o ne jos įgyvendinimo būdas. Dėl ko butu galėjusi būti žiauri monopolija mobiliųjų rinkoje. Tas pats galioja ir visiems kitiems išradimams.
Niekas nekopijuoja obuolio softo įgyvendinimo, nes tam reiktu kažkaip iš jų gauti pirmini kodą. Visi patys sugalvoja nuo nulio kaip pasiekti panašų efektą. Ir jį sukuria. Čia nekopijavimas.
Kažkas pirmas buvo ir automobilių versle. Kol visi važinėjo su vežimais ir karietomis ir kreivai žiūrėjo į automobilius, kažkas juos pradėjo gaminti ir pardavinėti. Ir tik kai visi pamatė, kad automobilis geriau už vežimą, atsirado nauju gamintojų kurie taip pat gamino automobilius, bet juos sukūrė pagal save, bet vadovaujantis esamomis žiniomis ir jau esama automobilio idėja.
trapecijus 2012-09-04 20:18
Jo, ypatingai bus paprasta el.paštą skaityt, bankininkystę ir panašiai
vvv2 2012-09-05 08:58
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Kodėl visi IT išradimai tokie panašūs?