Negalia?! Akrobatika ir kaskadiniai triukai neįgaliųjų vežimėliu (Video)  (2)

Kalbant apie kojų nevaldančius žmones, sąvoką "negalia" po šio vaizdo siužeto galima mesti į šiukšlių dėžę. Kur yra galimybių riba? Paklauskite Arono Foteringemo (Aaron Fotheringham), pravarde "Račius" ("Wheelz"). Jis negali vaikščioti, tačiau savuoju vežimėliu važinėjasi ir skraido taip, kaip neišdrįstų 99,9 proc. vaikštančiųjų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vežimėlin Aronas visam laikui sėdo būdamas aštuonerių. Tačiau nuleisti rankų, kaip netrukus įsitikinsime, nė neketino. Atvirkščiai – vežimėlis vaikinui tapo nauja savirealizacijos forma. Aronas pradėjo atlikinėti akrobatinius triukus.

Netrukus A. Fotergemas pradėjo bendradarbiauti su sportinius vežimėlius gaminančia bendrove " Box Designs Wheelchairs ". Vežimėlių projektuotojai išklausydavo vaikino pastabas ir neįgaliųjų vežimėlio konstrukciją ištobulino taip, kad dabar tokiu, regis, niekuo nuo įprastinių neišsiskiriančiu vežimėliu Aronas ne tik siautėja ant riedlentininkų rampos, bet ir atlieka salto suktuką (kūlverstį) ore.

Neįtikėtina. Vaizdo siužete būtinai sulaukite šio "sėdinčio Pastranos" važinėjimo ant vieno vežimėlio rato, suktuko vilkeliu ir salto suktuko. Taip pat ir dvigubo... Desertui – treniruotės ilgiausiam pasaulyje šuoliui į toli su vežimėliu.


Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(10)
(0)
(3)

Komentarai (2)