Hipertikroviška tapyba pirštu: kaip su iPad nutapyti gyvą Morganą Freemaną? (Video) (7)
200 val. ir 285 tūkst. prisilietimų pirštu – tokia yra įspūdingai hipertikroviško M. Freemano paveikslo statistika. Jos autorius – 26-erių britas Kailas Lambertas. Šis Morgano Freemano atvaizdas atrodo tikroviškesnis už gyvą M. Freemaną. Tačiau tai – ne fotografija, o tapytas portretas. Maža to, tapytas pirštu. Jei negalite patikėti savo akimis, žiūrėkite vaizdo siužetą, kuriame viskas atskleidžiama žingsnis po žingsnio. Beje, per 2 paras nuo įkėlimo gruodžio 2 d. jis "YouTube" peržiūrėtas 4,5 mln. kartų.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Tačiau K. Lamberto darbų portfelyje – daugiau gluminančio tikroviškumo tapybos darbų. Taip pat ir Barako Obamos bei Beyonce atvaizdai.
"Į tapybos procesą įsitraukiu nepaprastai intensyviai ir praleidžiu galybę valandų, - pasakoja hipertikroviškos tapybos virtuozas. – Dirbu kasdien po 9-10 val. Ir tai – tik kuriam nors vienam paveikslo ploteliui. Idėja nutapyti M. Freemaną į galvą šovė pažiūrėjus filmą "Oblivion."
iPad'u K. Lambertas tapo nuo 2010 m. Imtis tokios tapybos jį įkvėpė legendinio britų menininko Deivido Hoknio (David Hockney) darbai – nutapyti irgi iPad'u. Iki tol Kailas tapė naudodamas programėlę "Brushes". Idėja nutapyti M. Freemaną į galvą šovė pažiūrėjus filmą "Oblivion".
Menininko darbu liko sužavėta ir kompanija "Apple" (iPad kūrėjai). Jie pakvietė K. Lambertą papasakoti apie programėlės ir įrenginio naudojimo galimybes konferencijoje "Macworld Conference".