Jei "Google" būtų vyrukas? (Video)  (2)

"College Humor" kolektyvui kilo geniali ir kartu labai paprasta mintis: o ką, jei "Google" būtų ne programa, o realus vyrukas?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tiesiog vyrukas, kuris interesantus priiminėja savo darbo kabinete? Ir savo užklausą reikėtų ne surinkti klaviatūra, o išsakyti tiesiai į akis? Taip interneto tyruose atsirado filmukas "If Google Was A Guy?"

Pripažinkim, niekas jau seniai nesiginčija, kad pasaulyje nėra nieko, kas žinotų daugiau už "Google". Tai – kone vienintelė vietelė, kurioje, ko gero, dažnas būna itin ar net nepadoriai atviras, smalsus, neslepiantis paslapčių, užduodantis keistus klausimus ir pan. Pabandykite įsivaizduoti, kad įvairiausias atviras užklausas reikėtų teikti ne beasmenei programai, o gyvam darbo kabinete (kabinoje?) sėdinčiam vyrukui, ant kurio stalo stovi lentelė, su pavarde "Google"?

- Sveiki, - pasisveikina vienmarškinis barzdotas, pliktelėjęs vidutinio amžiaus vyriškis, pavarde Gūglas.
- Ar šiandien Naujojoje Zelandijoje yra rytoj? – teiraujasi sunerimęs pirmasis interesantas.
- Taip.
- Giemeil taškas kom, - kukliai prašo senyvo amžiaus interneto vartotojas.
- Kas yra bitkoinas? – klausia kostiumuotas versliūgas.
- Subinė, papai, pimpis, rūra, - piktybiškai papila paauglys, ir ponas Gūglas nediskutuodamas ištiesia keliolikmečiui lapą su pageidaujamu vaizdu. Šis sukrykščia iš džiaugsmo, bet žvilgtelėjęs į ištiestą lapą pasibaisi.
- Ar tavo tėvai namie? – kažkodėl klausia viską žinantis Gūglas. (Keistas koks. Juk viską žino, o tokių nesąmonių klausinėja...)
- Mis Pipė, - klastingai šypsodamasis užklausia maždaug trisdešimties vyriškis.
- Misisipė? – pasitikslina Gūglas.
Pyktelėjęs interesantas netaręs nė žodžio pakyla ir išeina.
- Ei, aš – ne žodynas... – bando teisintis Gūglas.

Ir t.t., t.t., t.t...

Įsivaizduokite, kad tokį darbą tektų dirbti nuolat, ištisą parą ir be pabaigos?

Beje. Jei "Google" būtų realus vyrukas, prieš užduodant savo klausimą, savo eilės tektų sulaukti už durų.Beje 2. Panašu, kad idėja virsta serialu. Tas pats "College Humor" kolektyvas netruko nufilmuoti ir antrąją trumpos istorijos apie "Google-vyruką" dalį, pavadinimu "If A Google Was STILL A Guy?"Beje 3. O jei "Google" būtų... moteriškė?
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(8)
(0)
(1)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: