56 mln. peržiūrų per 4 dienas sulaukę šuo-voras lenkui uždirbo iki 250 tūkst. Lt (Video)  (0)

Per 4 dienas filmuką apie šunį-vorą „Youtube“ jau pamatė daugiau nei 56 mln. žiūrovų. Kiek pinigų tai uždirbo jo autoriui, lenkui SA Wardęgai? Gazeta.pl bandė suskaičiuoti ir, nors tikslių duomenų be autoriaus ir „Youtube“ niekas nežino, manoma, kad suma galėjo siekti nuo 40 iki 250 tūkst. Lt.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2014-09-10 56 mln. peržiūrų per 4 dienas sulaukę šuo-voras lenkui uždirbo iki 250 tūkst. Lt (Video)  (0)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Aštuonkojis monstras, gąsdinantis žmones tamsiose miesto gatvėse, tapo tikra sensacija interneto platybėse. Ir – neblogu uždarbiu jo kūrėjui, lenkui SA Wardęgai, šunį perrengusiam baisuoju voru.

Kiek tiksliai galėjo uždirbti lenkas, težino jis pats, „Youtube“ ir jų tarpininkai. Kitiems tenka skaičiuoti remiantis gana netiksliais duomenimis. Vis dėlto kūrėjas greičiausiai jau uždirbo geram automobiliui, o gal ir butui.

Gazeta.pl teigimu, SA Wardęga tikslingai kreipia savo filmukus užsienio rinkoms, kadangi uždarbis „Youtube“ priklauso nuo peržiūrėtų reklamų kiekio. O įkainiai Lenkijoje nė iš tolo neprilygsta britiškiems ar amerikietiškiems.

Pajamos priklauso ir nuo sutarties, pasirašytos su „Youtube“, tarpininkų ir pan.

Turint omeny, kad iki rugsėjo 8-osios filmuką buvo matę per 55 mln. žiūrovų, SA Wardęgos uždarbis gali siekti nuo 50 iki 300 tūkst. zlotų (40-250 tūkst. Lt).

Autoriui puikią nemokamą reklamą padarė daugybė užsienio žiniasklaidos kanalų, kurie nemokamai savo tinklalapiuose platino žinią apie šunį-vorą. Be to, pažiūrėję šį filmuką žiūrovai neretai susidomėdavo ir kitais to paties autoriaus darbais.

Milžiniškas „voras“ tikrai turėjo išgąsdinti nufilmuotus žmones, tačiau žiūrovams suteikia kelias minutes smagaus juoko.


Aut. teisės: 15min.lt
(16)
(5)
(11)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: