„Coca-Cola“ ne tik į skrandį: netikėti jos panaudojimo būdai namuose  (0)

Kas yra „Coca-Cola“ minėti tikriausiai jau nebereikia – šį gėrimą žinome visi. Juk ne veltui dviprasmiškai vertinamo gėrimo prekiniai ženklai akimirksniu atpažįstami visame pasaulyje. Negana to, apklausos parodė, kad žodis „Coca-Cola“ – antras pagal populiarumą visoje mūsų planetoje ir jį lenkia tik pasisveikinimas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vis dėlto garsiąją kokakolą galima ne tik gerti, šis gėrimas puikiai tinka ir rūpinantis namų buitimi. Pateikiame jums tinklalapio reshareable.tv sudarytą netikėtų kokakolos panaudojimo būdų namuose sąrašą.

Išblizginkite tualetą ir prisvilusius puodus

Jei nenorite švaistyti savo brangaus laiko šveisdami tualetą, įsigykite kokakolos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti buteliuką kokakolos į klozetą ir, palaukus maždaug valandą, pavalyti su šepečiu bei nuleisti vandenį. Jūsų tualetas ir vėl blizgės.

Tą patį galite padaryti ir su prisvilusiais puodais. Sudėkite juos į didelį dubenį, užpilkite kokakola ir, palaukę maždaug 10 minučių, visus juos nušveiskite. Dėl kokakoloje esančių chemikalų visi svilėsiai turėtų pakankamai lengvai nusivalyti, jei nepavyksta, puodus kokakoloje palaikykite kiek ilgiau.

Pašalinkite dėmes nuo drabužių

Jei nenorite pirkti brangių priemonių dėmėms nuo drabužių šalinti, išsiversti galite ir su kokakola. Sumaišykite ją lygiomis dalimis su drabužių skalbikliu ir pilkite į skalbimo mašiną. Kokakola ne tik pašalins kraujo, dažų ar riebalų dėmes, bet ir panaikins nemalonų drabužių kvapą – už tai dėkoti galite šio gazuoto gėrimo sudėtyje esančiai angliarūgštei ir fosforo rūgščiai.

Pasišviesinkite nudažytus plaukus

Jei plaukų dažymasis namuose kiek nepavyko, nepradėkite panikuoti. Kokakola padės kiek išblukinti pernelyg ryškią spalvą arba pašviesinti keliais tonais per tamsiai nudažytus plaukus. Tam visai nereikia jokių brangių priemonių ar piniginę gerokai ploninančios konsultacijos pas specialistą. Tiesiog atsidarykite šaldytuvą, išsiimkite buteliuką kokakolos ir praskalaukite ja savo plaukus. Vėliau juos kruopščiai išsiplaukite šampūnu, kad garbanos nesuliptų.

Nuskausminkite vabzdžių įgėlimus

Jei jums poilsiaujant gamtoje įkando uodas, įgėlė bitė ar maudantis jūroje nudegino medūza, nekentėkite skausmo. Ant pažeistos odos vietos užsipilkite šiek tiek kokakolos ir skausmas praeis vos per kelias sekundes.

Nuvalykite rūdis ir išblizginkite monetas

Jei nuo geležinių įrankių norite nuvalyti visas ant jų susikaupusias rūdis, tiesiog panardinkite juos į pilną dubenį ką tik pradarytos kokakolos arba pavalykite juos kokakoloje pamirkytu skudurėliu. Gėrime esanti fosforo rūgštis padės pašalinti visas rūdis, kurias beliks lengvai nuvalyti. Su kokakola lengvai atsuksite ir surūdijusius varžtus, tiesiog užpilkite šio gėrimo ir keletą minučių palaukę nuplaukite juos vandeniu.

Kokakola puikiai nuvalo ir senovines monetas, jei per ilgą laiką ant jų susikaupė pernelyg daug nešvarumų. Monetas sudėkite į dubenį ir užpilkite ant jų kokakolos. Po kiek laiko monetas išimkite ir nuvalykite vandenyje sudrėkintu skudurėliu, kad jos nebūtų lipnios.

Atsikratykite vabzdžių

Poilsiaujate gamtoje, tačiau ramybės neduoda aplinkui skraidantys uodų ar bičių pulkai? Atidarykite keletą kokakolos skardinių arba supilstykite į stiklines ir padėkite jas kiek atokiau. Saldus kokakolos kvapas pritrauks visus vabzdžius, todėl visiškai paprastai galėsite juos išgaudyti.

Pagražinkite turimas nuotraukas

Žavitės vintažu ir norėtumėte savo turimoms nuotraukoms suteikti kiek senovinę išvaizdą? Tai padaryti jums taip pat padės kokakola. Nedideliame inde įpilkite kokakolos ir keletui sekundžių pamerkite į ją nuotrauką arba popieriaus lapą. Praėjus kuriam laikui nuotrauką ištraukite ir leiskite jai išdžiūti, štai ir turėsite senovinę fotografiją!

Aut. teisės: 15min.lt
(21)
(10)
(11)

Komentarai (0)