Žurnalisto bandymas: ar mobilioji programėlė atbaidys uodus? (Video)  (5)

Išmaniųjų telefonų savininkai gali atsisiųsti įvairių programėlių, skirtų atbaidyti uodus, o NBC televizijos žurnalistas Kerry Sandersas nusprendė savo kūnu (tiksliau, ranka) išsiaiškinti, ar tai veikia.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Visos uodus atbaidančios programėlės veikia tokiu pačiu principu: telefono garsiakalbiu skleidžia žmogui vos girdimą garsą, kuris esą labai nemalonus uodams. Vieni tokių programų naudotojai teigia, kad jos padeda atbaidyti kraujasiurbius, kiti teigia, jog tai neveikia.

K. Sandersas tai patikrino pats: tiesioginio eterio metu jis įkišo ranką su telefonu į stiklinę dėžę, kurioje tūnojo galybė uodų. Kol žiūrovams buvo rodomas trumpas reportažas apie mobiliąją programėlę, jo ranką spėjo aplipti dešimtys – o gal net šimtai – uodų.

Grįžus į eterį, žurnalistas jau nekantravo skubiai išbandyti programėlę. Deja, situacija nepasikeitė ir ją įjungus – uodai toliau siurbė vyro kraują. Nepadėjo ir signalo dažnių keitimas. „Žinot, jūs iš manęs sunkiate kraują su šitokiais reportažais, tiesiogine prasme“, – šmaikštavo K. Sandersas.

Neiškentęs jis galiausiai ištraukė ranką ir nusipurtė uodus. Nuosprendis: programėlė nepadėjo. O žurnalisto ranką po šio eksperimento „papuošė“ daugybė uodų įkandimų.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(21)
(1)
(20)

Komentarai (5)