Prie Floridos krantų išgelbėtas burbule bėgantis vyras (Video)  (0)

Vyrą, norėjusį nubėgti Atlanto vandenynu iš Floridos į Bermudą, teko gelbėti JAV pakrantės apsaugai. Jis ketino daugiau nei 1,6 tūkst. kilometrų vandeniu nukeliauti burbule, kuris varomas vien tik fizine žmogaus jėga.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iranietis bėgikas Reza Baluchi buvo visiškai nukamuotas nuovargio. Savo svetainėje jis buvo paskelbęs, kad savadarbiu „hidrokiautu“ ketina surinkti lėšų vaikams bei įkvėpti tuos, kurie yra praradę viltį dėl geresnio rytojaus. Kitaip tariant, į šį žygį jis leidosi norėdamas paskatinti taiką pasaulyje.

Jis aiškino suplanavęs kiekvieną detalę, kad atlaikytų išbandymą, gyrėsi esąs puikus žvejys, o jeigu žuvys ir nekibtų, jis sugebėtų išgyventi energijos suteikiančiais užkandžiais. Burbule jis taip pat turėjo vandens, palydovinį telefoną ir GPS.

Pasak JAV pakrantės apsaugos, jos pareigūnai su bėgiku susisiekė trečiadienį, kai gavo pranešimų apie vandenyne burbule bėgantį vyrą, kuris klausia, kurioje pusėje yra Bermuda. Pareigūnai paragino jį atsisakyti šio pavojingo plano, bet R.Baluchi nesutiko.

Šeštadienio ryte jis pats aktyvavo savo signalinį žibintą, ir pakrantės apsauga atskubėjo jo gelbėti. Paaiškėjo, kad jo burbulas pateko į Golfo srovę.

Jo 3 milimetrų storio burbulas pagamintas iš plastiko, o jo viduje bėgant burbulas iriasi į priekį.

R.Baluchi 2003 metais buvo suteiktas prieglobstis JAV po to, kai jis pabėgo iš Irano. Jis jau yra pagarsėjęs ekstremaliais užmojais – pavyzdžiui, per pusę metų apibėgo JAV palei šalies perimetrą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: 15min.lt
(22)
(2)
(20)

Komentarai (0)