Kaip susukti 7x7 Rubiko kubą per porą minučių? (Video)  (0)

Šie kadrai – nepagreitinti, o 7x7 Rubiko kubą sukioja ne robotas, o Australijon emigravęs "braliukas" iš Latvijos – tas pats Feliks Zemdegs. Šįkart Feliksas interneto tyrus degina padidinta Rubiko kubo versija. Vyrukas demonstruoja, kaip ją susukioti per... kiek daugiau nei porą minučių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rezultatas, žinoma, glumina. Tačiau ne mažiau stebina ir Felikso pirštų miklumas. Jei kada nors teko mėginti pasukioti nors standartinę 3x3 Rubiko kubo versiją, nesunkiai suprasite, ką turime omenyje. Tačiau Feliksas ypatingo tikslumo reikalaujančius smulkiosios motorikos judesius atlieka tiesiog antžmogišku tempu. Žinoma, ką ir kalbėti apie erdvinį vaikino suvokimą ir mąstymą.

Stebėtini ir Felikso sugebėjimai susikaupti – rekordinį pasiekimą jis atlieka gana triukšmingoje aplinkoje, kurioje zuja kiti Rubiko kubo čempionato dalyviai, girdisi šūkčiojimai, bendras triukšmo fonas.

Tiesa, koks gi tas rezultatas? Ogi naujas planetos rekordas. F. Zemdegs 7x7 kubą susuko per 2:23 min.O tradicinį mažesnį kubelį Feliksas susuka greičiau nei daugelis mūsų spėtume... užsisagstyti sagas. Gal net ir užtrauktuką.
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(27)
(1)
(26)

Komentarai (0)