10 požymių, kad jūsų kūne gyvena parazitai - to ignoruoti negalima  (5)

Pasaulio sveikatos organizacija tvirtina, kad parazitinės infekcijos yra labai dažna problema, paliečianti daugiau kaip 3,5 milijardus žmonių. Parazitas yra organizmas, kuris gyvena ir maitinasi kitais organizmais. Dar tiksliau, parazitai naudoja maistingąsias mūsų organizmo medžiagas ir taip padaro žalas visai mūsų sistemai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Parazitai gali gyventi įvairiose formose. Jie klesti beveik visuose organuose, ypač mūsų žarnose. Kai kurie jų maitinasi raudonaisiais kraujo kūneliais ir gali išprovokuoti anemiją, kol kiti valgo jūsų maistą ir gali versti jus jaustis alkanais visą laiką.

10 simptomų

Pateikiame 10 simptomų sąrašą, rodančių, kad kūne turite parazitų:

  • Odos problemos – tokios kaip bėrimai, egzema, dilgėlinė, labai sausa oda.
  • Nuotaikos problemos, įskaitant nerimą, depresiją, užmarštumą, nervingumą, neramumą ir nuotaikų kaitą.
  • Nuovargis, apatija, išsekimas.
  • Menstruacinės problemos, skysčių sulaikymas, PMS, reprodukcinės problemos, prostatos problemos, cistos, šlapimo takų problemos.
  • Anemija.
  • Diarėja (parazitai yra linkę pulti žarnyno gleivinę, todėl sukelia pilvo problemas, įskaitant viduriavimą).
  • Raumenų ir sąnarių problemos, įskaitant raumenų, sąnarių skausmą, raumenų spazmus, skausmą bamboje, kojų ir rankų tirpimą.
  • Miego sutrikimai, tokie kaip nemiga, šlapinimasis per miegą, dantų griežimas miegant.
  • Problemos su svoriu ir apetitu, tokios kaip apetito praradimas ar padidėjęs apetitas, ilgalaikis nutukimas, nesugebėjimas numesti ar priaugti svorio.
  • Dirgliosios žarnos sindromas (tai yra pats dažniausias indikatorius, kad kūne ir parazitų).

Ką daryti

Lengviausias būdas išsiaiškinti, ar kūne turi parazitų, yra pasidarant išmatų testą. Rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju ir pasidaryti testą, kad išsiaiškintumėt, kokių parazitų pas jus yra. Viena aišku, kad turite iš savo raciono eliminuoti cukrų ir perdirbtą maistą, nes parazitai dievina cukrų ir cukrinės kilmės maistą.

Pašalinus šį maistą, parazitai ims badauti ir galiausiai jūs sugebėsite jais atsikratyti. Taip pat labai svarbu naudoti maistą, kuris sukelia priešišką aplinką parazitams. Rekomenduojama valgyti juoduosius serbentus, imbierą, papają, žalius kopūstus, kokosų aliejų, granatų sėklas, alijošių.

Taip pat užtikrinkite, kad jūsų maiste būtų daugiau skaidulinių medžiagų – jos gali išnakinti parazitus, o ypač jos naudingos turint kirmėlių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TV3
TV3
(54)
(25)
(29)

Komentarai (5)