Nevykę juokeliai gali brangiai kainuoti - vyras išspirtas iš lėktuvo už pokštą apie degtinę  (12)

„Southwest Airlines“ viename savo skrydyje turėjo tvarkytis su nedrausmingu keleiviu. Jis nekėlė muštynių, negrasino ir kitaip nekenkė skrydžio saugumui. Iš tiesų, daugelis keleivių mano, kad vyras išvestas buvo be reikalo. Bet ar tikrai?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Southwest Airlines“ skrydis iš Sekramento į Ostiną vyko kaip ir suplanuota. Tai nėra visiškai tiesioginė kelionė, nes pakeliui lėktuvas dar sustoja Los Andžele. Tačiau čia lėktuvo įgulą pasitiko problema - užsidegė apie techninę problemą pranešantis perspėjimo signalas. Taigi, lėktuvas buvo nuvilktas į vietą, kur galima patikrinti jo mazgus.

Visa tai užtruko kelias valandas - saugumo klausimai visada svarstomi labai rimtai. Skrydžio palydovams neliko nieko kito, kaip tik dalinti vandenį keleiviams, tikintis, kad šie supras padėtį ir kantriai sulauks patikrinimo pabaigos. Tačiau tuomet vienas keleivis pašaipiai užsiminė - „Kai taip ilgai laukiame, jie turėtų dalinti degtinę, o ne vandenį“. Žinoma, vyras pajuokavo ir tokiose situacijose visi linksminasi savaip. Skrydžių palydovė atsakė - „Taip, tai degtinė“ ir nuėjo tolyn.

Tačiau vyras nesiliovė - „Ei, čia ne degtinė“, šūktelėjo jis. Šįkart juokelis nuskambėjo gerokai garsiau, jį tikrai išgirdo ir kiti keleiviai. Skrydžių palydovė sugrįžo ir paprašė vyrą liautis, atvirai pasakydama, kad jai nepatinka vyro juokeliai. Kiti keleiviai dar bandė spręsti iš nieko kilusį konfliktą, ragindami žmones nusiraminti. „Juk mes šiame lėktuve jau kelias valandas“, užsiminė vienas keleivis. „Ir aš šiame lėktuve jau kelias valandas, pratinkitės“, atsakė skrydžių palydovė. Apie degtinę juokavęs keleivis nesiruošė atsiprašyti ir nutilti, todėl skrydžių palydovė nuėjo į lėktuvo priekį, su kažkuo pasikalbėjo ir greitai lėktuve pasirodę policijos pareigūnai išlaipino keleivį.

Kiti keleiviai kilo iš savo vietų, bandydami ginti nevykusio juokelio autorių, tačiau sprendimai jau buvo priimti - žmogus buvo išlaipintas ir kelionės tame lėktuve nebetęsė. Daugelis buvo įsitikinę, kad tokios bausmės keleivis nenusipelnė - prastas humoras nėra nusikaltimas. Ir tikrai nėra - jokie kaltinimui vyrui nebuvo pareikšti.

„Southwest Airlines“ nepasmerkė tokio skrydžių palydovės elgesio. Greičiausiai šioje situacijoje suveikė paprastų paprasčiausias nuovargis. Ilgas laukimas galiausiai išsekina žmonių kantrybę ir tolerancija sumažėja iki minimumo. Jei lėktuvas būtų buvęs ore, skrydžių palydovė greičiausiai nebūtų sureagavusi. Tačiau lėktuvas buvo ant žemės, kur išspirti nepageidaujamą keleivį yra gerokai lengviau.

Galiausiai, keleiviai turi vieną labai neigiamą savybę - jie pamiršta, kad ir skrydžių palydovai yra žmonės. Kelionė ar laukimas išvargino jus? Jie pavargo dar labiau, nes jiems reikia rūpintis jūsų patogumu. Jiems niekas neatneša vandens, jie neturi patogių sėdynių, jie nežiūri filmų, o kelionės pabaigoje jų nelaukia namai ar atostogos. Todėl, net jei šįkart reakcija į prastą juokelį buvo per stipri, nesunku suprasti, kas dėjosi tos jaunos skrydžių palydovės galvoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(19)
(14)
(5)

Komentarai (12)