Kodėl karališkosios šeimos atstovams griežtai draudžiama patiems uždarinėti automobilio dureles? Čia ne etiketo klausimas (Video)  (4)

Karališkosios šeimos atstovams griežtai draudžiama išlipus iš automobilio patiems uždaryti automobilio dureles. Iki šiol manyta, jog tai susiję su etiketu, tačiau paaiškėjo, kad tai nieko bendro neturi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atvykęs į penktąsias „Invictus“ žaidynes princas Harry išlipęs pats uždarė automobilio dureles ir... apie tai rašė viso pasaulio naujienose, informuoja bravotv.com.

Penktosios jubiliejinės žaidynės „Invictus“ vyko rugsėjo 10 d. Londone. Iš automobilio išlipęs princas pats trinktelėjo dureles ir sukėlė didžiulę apkalbų audrą.

2018 metais, atliekant pirmą savo, kaip karališkosios šeimos atstovės, pareigą, jo dar tuomet tik būsima žmona Meghan Markle pasielgė taip pat - išlipo iš ją atvežusio automobilio ir nelaukė, kol už ją dureles uždarys atlidėję apsaugininkai.

Po abiejų šių atvejų imta svarstyti - kažin ar princas Harry bei Meghan Markle maištavo prieš karališkojo etiketo taisykles? Gal norėjo pasirodyti kuklūs, eiliniai, o gal tiesiog automatiškai uždarė dureles apie tai daug negalvodami?

Pasirodo, karališkosios šeimos nariams draudžiama patiems uždaryti automobilio dureles ne dėl etiketo, o dėl galimos grėsmės jų saugumui. Karališkosios šeimos atstovai keliauja, atlieka visuomenines pareigas, dalyvauja įvairiuose renginiuose, visur atvyksta prabangiais automobiliais. Pastarieji pagaminti pagal specialius užsakymus ir jų durelės automatiškai užsirakina vos tik yra uždaromos.

Šaltinis pasakojo leidiniui „The Sun“: „Dieve saugok, jei kas nors atsitiktų, karališkosios šeimos nariams vykdant savo pareigą, kita vertus, jei prireiktų ir pastebėtų grėsmę, apsaugininkai turėtų per kelias sekundes susodinti juos atgal į automobilį. Jei durelės būtų uždarytos ir užrakintos, tai būtų neįmanoma.“

Tad dabar tapo aišku – šie karališkosios šeimos narių poelgiai nebuvo maištas ar bandymas „nusileisti ant žemės“, kaip manyta iki šiol. O taip galvoti iš tiesų buvo galima, mat princas Harry su žmona ne kartą yra sulaužę seniai susiklosčiusias tradicijas. Kita vertus, kai kurie Britanijos ekspertai teigia, jog toks yra naujasis monarchijos veidas, kuriam išties atėjo laikas tapti gerokai modernesniu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(15)
(7)
(8)

Komentarai (4)