Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Talkatif 2011-12-12 08:55
Laidą įdomią padarytų, o ne triestų, kad "lietuviai nesidomi pinigais". Kažkokios sapalionės apie kaimo japus lyg jie būtų visa Lietuva. Lietuviai nėra verslūs? Blyn, kooperatyvų laikais kas antras suko kažką iki reketas ir didieji XXX neišsmaugė jų. Reiškia kai yra sąlygos, lietuviai į verslą nespjauna.
Anonymous 2011-12-12 11:01
Na, tokia išvada - dėl dramatizmo. Laidos reitingai - reiškia pinigai. Jei turi išgalvoti visokias katastrofas ir sensacijas, iš to duoną valgo
Beje, jei pastebėjot, tai niekas nekalba, kad dirbti kokį nors darbą yra gerai? Tik verslininkas yra pagarboj Verslininkas erelis, o darbininkas - gaidys; žinomas blogeris, iš verslo pusės, taip atviru tekstu pavarė
Vat ir galvoju, kai visi bus verslininkai, kas duoną keps?!
Simplicity 2011-12-12 11:39
Duonos kepėjai mažose kepyklėlėse. Batus modeliuos ir sius batsiuvys atsidaręs savo ateljė:)
Tik bėda, kad universitete studijuojant verslo administravimą, ekonomikas, finansus ir teisę to nemoko... Kaip bebūtų blogai, GOOGLE visada tau padės.
Gyvenu tuose Vakaruose ir galiu ranką prie širdies pridėjęs pasakyt, kad finansais ir investavimu paprasti žmonės čia domisi lygiai tiek pat, kiek ir Lietuvoj Aplink mane jauni ir protingi, bet susėdę prie pietų stalo jie nekalba apie naftos ar aukso kainą, nesiginčyja dėl vieno ar kito akcijų fondo ir krizės eurozonoje įtakos valiutų kursams. Kalba apie futbolą, barus ar savo pomėgius, retkarčiais paburnoja ant valdžios ir viskas.
Jei kalbėt apie verslą, tai verslus čia turi ir koledžų nebaigę, bet savo darbą išmanantys. Tik bėda, kad tada pačiam dirbti reikia, o Lietuvai tai nelabai tinka — gi Lietuvoje verslininku vadina tik tą, kuris investuoja, turi samdomų darbuotojų ir per dienų dienas facebooke sėdi
patalnius 2011-12-12 11:45
Kaimieti tu, kalbama ne apie kazkada buvusius laikus, kalbama apie dabar. Niekam neidomu kas buvo kazkada, nes tai yra istorija. Idomu kaip zmones dabar masto ir idomu tai, kad zmones net ir noredami geriau gyventi, neuzsiima sava veikla, kad galetu gyventi geriau. Galimybiu yra aibes aplinkui ir man kartais sunku suvokti, ar ju niekas nemato ar kitur yra problema.
Turiu begale pazistamu, kurie pastoviai verkia, kad nori gyventi geriau, truksta pinigu ir pan bet patys NIEKO nedaro tik sedi ir verkia. Pagrindinis argumentas: Valstybe turi tuo pasirupinti. NESAMONE! Valstybe gali padeti zmogui gerai gyventi jeigu jis tik to nores, reikia pradeti nuo to! Instrumentu AIBES kaip tai pasiekti. Mokymai, paramos, konsultacijos, informaciniai puslapiai ir dar visko pilna aplinkui. Reikia tik noro. Cia ne sovietu rusija, kuri uz visus viska padaro ir visi "gerai" gyvena po taikos saule.
Ir tokie komentarai tik dar labiau patvirtina ta, kad musu tautai dar ilga kelia reikia nueiti, kol subresim siuolaikiniam pasauliui. O juokingiausia tas, kad is tikruju zmonem idomiau yra kakzokios naujienos ar veikiau "skandalai" nei tai kas dedasi pasaulyje. Bet as tikiu, kad po truputi tauta subres ir mes islipsime is tos duobes, kurioje dabar esam.
Talkatif 2011-12-12 12:01
Eik eik? :D
Kur gyveni kaip ir matau, bet nežinau kuriais laikais gyveni. Mano "kaimo" pažįstami ne tik rašyt moka, bet dar ir sugeba ne tik sau gerai daryti, bet ir savo "kaimui". Kategoriškai nesutinku, kad lietuviai nėra verslūs. Nespręskit pagal savo vienkiemį. O kad sąlygos Lietuvoje smulkiam verslui yra labai prastos, tai yra faktas. Kad įstatyminė bazė yra prieš smulkų verslą, irgi yra faktas.
O ko tavo MIESTAS Trakai žliumbia? Ten toks pirkėjų srautas, kad tik verskis ir verskis. Ten gyvendindami manot kad duobėj sėdit? Tikrai duobėj, o ne ant adatos?
Simplicity, su "kepyklėlėm" geras pavyzdys pas mus yra. Tik lietuviai pajuto, kad rinkoje yra jų poreikis, tų "kepyklėlių" pridygo kaip grybų po lietaus. Ir jos vis dar plečiasi. Pažįstami kaip tik augina tokį tinklą Lietuvoje. Tas pats su picerijomis, barais, klubais. Netgi su kontrabanda. Tai tik dar kartą patvirtina, kad lietuviai netgi labai verslūs yra. Tik duok jiem sąlygas ir jie versis ir versis. Sąlygos užsidirbt ne tik sau ant duonos, bet ir savo darbininkams bei plėtimuisi privalo būt, kitaip nebus verslo.
mariuze 2011-12-12 12:03
lietuva nieko negamina, neturi jokiu istekliu. NAFTA pardave, DUJOS perkam brangiausia , ELEKTRINE uzdare, nors brangiausia saviems vistiek pardavinejo. ISVADA: pinigu is niekur negalima surinkti , apart is zmoniu. SKOLOS AUGA - ZMONIU VIS DAUGIAU IS CIA BEGA. 10 metu, dar milijono nebus. Liks Vilnius, kuris nebeissilaikys, nes bus per maza nisa, ir LIETUVA ISVIS SUGRIUS... Duodu max 10-15 metu..
Talkatif 2011-12-12 12:11
"lietuva" gal ir nieko negamina :D Bet užtat Lietuvos siuvimo pramonė vis dar rengia dalį Europos ir didžiąją dalį Skandinavijos. Su baldais tas pats. IKEA vienas pagrindinių gamintojų vis dar SBA. Stambūs ūkininkai pas mus tik klesti. Keista, kad pastoviai skundžiasi, nes kasmet vis brangesnius automobilius perka, vis daugiau hektarų užvaldo. Lietuviškas maistas išvežamas į Vakarų Europą, Rusiją, netgi Kiniją. O mums ėst parvežamos pigesnės daniškos, olandiškos kiaulės. Bet čia stambus verslas. Kad visuomenės kiekviena ląstelė klestėtų, turi klestėti smulkus verslas. Labai geri pavyzdžiai yra JAV. Ten kur į miestelį įžengia prekybos tinklai, greitai smunka gyvenimo lygis. Daug apie tai yra rašyta įvairių ekonomistų.
Anonymous 2011-12-12 12:50
Beje, toks skatinimas verslauti reiškia, kad esami mūsų verslininkai niekam tikę?
Nespėja prigaminti, nespėja aptarnauti ir t.t., nes nuo jų darbuotojai į airijas pabėgo?
enternald 2011-12-12 14:18
patalniau +1
blizzard 2011-12-12 14:44
naujų automobilių pirkimas, nėra ekonomikos lygio rodiklis. Aš irgi galiu pasiimt paskolą ir nusipirkt ferrarį, ar aš turtingas būsiu tokiu būdu?
Visų pirma reikia pažiūrėti į tai ar nėra tas verslas iškreiptas mūsų Lietuvėlėj. Dažnas darbdavys prisamdo kelis "petrelius" už 40lt per dieną ir suka verslą kurio net nėra popieriui užregistruoto - lietuviškas smulkusis verslas. pajamos eina "petreliam sumoka" mažiau nei 10 proc uždarbio, sau pasilieka kitus 90proc. ir verslas klesti, mokesčių mokėt nereikia, verslininkas patenkintas, užsakovui darbai atliekami viskas perfect.
Tai va toks verslo modelis Lietuvoje dar klesti ir iš jo uždirbt galima, na tiek, kad galėtum pragyvent.
Dabar pažiūrėkim kaip gyvena "petreliai" ir kokia darbo kokybe jie pasižymi... - nėra į ką žiūrėt, 40lt - kokie 5 bambaliai alaus, viskas ką petrelis žino ir dėl to gyvena.
jeigu darbdavys pasamdytų joną, kuris mokėsi kokioj profesinėj mokykloj pagal specelybę, kuris žino kaip reikia dirbt ir atlieka savo darbą gerai, tada darbdaviui teks mokėt jau ne 40lt per dieną bet kokį 120lt kaip minimum, taigi darbdavio atlyginimas mažėja, o ir vienas Jonas objekte nepadirbs, reikia bent dviejų, taigi atlyginimas dar labiau mažėja.. o jeigu keli kainas, tada niekas nenori tavęs samdyti.. ajajajai..
Taigi ką realiai sukuria lietuviškas verslo modelis? sukuria geras sąlygas darbdaviui ir alkoholio pramonėj. Valstybė iš to gauna 0, darbuotojai dirbdami tokiam "verslininkui" gauna 0. Rimti specelistai pas tokį darbdavį nedirba, įmonių su rimtais specelistais samdoma per pus mažiau.. jeigu nori kad tavo butas atrodytų kiek nagliau, nei lentelėm iškaltas tvartas, ruošk 2x kaip minimum didesnį pinigėlių pluoštelį, tačiau nebėra ką kaltint, nes nėra pakankamos konkurencijos ir poreikio, petreliai padaro pigiau, o ir kaip įsižiūri, kasdien dirbdamas po 8h, tos sienos galėtų būt net ir neapkaltos..
kodėl žmonės nėra verslūs? gal geriau paklauskit kaip žmonės tą verslą supranta? jeigu juozas varto skelbimus autopliuse ir ieško pigios mašinos, ją nuperka ir parduoda stasiui 200lt brangiau, kuris lygiai taip pat nuperka ir parduoda zeniui 200lt brangiau, kuris dar padrožia savaitgaliais ir tą mašiną vėl parduoda bala žino kam, tai čia verslas ar ne? ir ką iš to gauna valstybė? regitroj pagal numerius galit pažiūrėt kiek kokia mašina sykių buvo perparduota ir tai ten dar ne tiksli informacija, nes pagal dabartinius įstatymus mašina gal kam ir priklauso pagal pirkimo pardavimo sutartį, bet realiai ji gali būt jau perėjus per n rankų kol nesibaigė pirkimo pardavimo sutarties terminas ir jos nereikėjo pratęst..
Jeigu "ūkininkas" nuvaro į lenkus prisiperka mikriuką braškių ir po to mėnesį laiko pardavinėja ant kelio prie namų su kelių litų antkainiu, tai čia verslininkas?
Tai koks Lietuvoje verslas be lieka? kai mokesčiai - kosminiai, investicijų niekas neturi kad pradėtų ką nors, rizika be galo didelė, galimybė kad greitai atsipirks vis mažėja kartu su didėjančia emigracija ir augančiais mokesčiais bei kainom..
Belieka spekuliuot ir tą daro tiek stambūs "verslininkai" tiek smulkūs. Verslų kurie sukuria darbo vietas papildomas turbūt galima skaičiuot ant pirštų..
patalnius 2011-12-12 15:09
Gerai, dabar paklausiu as taves, o kurioje salyje yra pagal tamsta geros ar geresnes salygos verslui nei Lietuvoje? Atsakyk man tiksliai valstybes.
O kalbant apie verslo modelius kuriuos paminejai, ta ir bando zmones pasakyti kad Lietuviai nera verslus ir kad mum truksta noro dometis naujovemis bei juolabiau jas pritaikyti Lietuvoje kuriant versla. Bandoma pasakyti, kad zmonem pas mus labiau rupi bereiksmes naujienos ir, kad zmones neskiria laikui tobulejimui.
Grysiu, placiau isreiksiu nuomone..
Sent from my iPhone
Anonymous 2011-12-12 16:18
Rusijoje - jei esi pažįstamas su kokiu nors ministru
Va ten tai sąlygos!
Beje, o kas čia per mistika, kad verslas yra naudingas?!
Palyginus su kuo?!
Valstybinis bankas visą pelną paliktų Lietuvoje, suomiški bankų verslininkai išveža pelną kibirais
Valstybinė įmonė pelną paliktų valstybei, mokėtų žmonėms daugiau, nei privatininkas, ir mažiau apgaudinėtų. Tai privatininkas sugalvoja, kad asfalto užteks tris kart plonesnio, laukinę sieną galima daryti iš gipso, o mėsą pakeisti E621
O kaip moka privatininkas verslininkas darbuotojams - matom iš emigracijos statistikos
Verslas nėra savaime gėris. O jei verslo netikrintų - tai jie nei žmonėms mokėtų, nei sanitarijos laikytųsi...
Sąžiningas verslininkas - tai čia tokia retenybė, kad prašyčiau atsakyti man tiksliai
blizzard 2011-12-12 16:22
šiuo metu kaip tik tas ir vyksta. nenoriu net pagalvot kokį maistą perkam parduotuvėse, padaugėjo šiuo metu nusiskundimų apie negaliojantį maistą arba randamus kirminus pakuotėse ir t.t. apie plaunamas mišraines maksimose jau senai kalbos sklando ir ne be pagrindo..
O kas dabar tą verslą tikrina? tos visos institucijos tapo ginklu tam tikrų kompanijų, viena kitaip užsiūndo kaip konkurencijos mažinimo priemonę. Kaip dabar tikrinimai vyksta, tam tikras skaičius "vydūnų" ir tikrinimas baigiasi po 30mins..
Matai jeigu sąlygos verslui būtų sukurtos geros, verslas skatintų ekonomiką, tačiau dabar yra kiek kitaip, pagal įstatymus valstybė legaliai iš tavęs nulupa nalogą, o institucijos kurios turi prižiūrėt verslą irgi lupa nalogą.. Vienu žodžius viskas grįžo prie seno Lietuviško gyvenimo būdo, jeigu tau apšiko galvą, tu apšiki kažkam kitam..
patalnius 2011-12-12 16:43
"Kas per mistika, verslas naudingas?" ???!!! Kelintoje tu klaseje??
Nesvarbu kokia galutine kapitalo salis, stai tik keletas naudingumo irodymu:
* Kai verslas veikia, jis sukuria darbo vietas, valstybei neriekia moketi ismoku del to jau valstybe laimi.
* Kai verslas sukuriamas, jie idarbina zmones ir moka jiem algas
a) valstybe gauna savo dali per mokescius
a1) valstybe mokescius panaudoja investicijoms ir augimui skatinti - valstybe klesti
a2) zmogus turi pinigu kuriuos isleidzia kam tik jis nori, skatinamas vartojimas, kuo daugiau suvartojama, tuo geriau kitoms firmos kurios arba gamina arba teikia paslaugas, kuo daugiau vartojanciu, tuo didesne paklausa, kuo didesne paklausa, tuo didesnes gamybos/paslaugu teikimo apimtys. valstybe gauna nuo visko mokescius, yra kuriamos darbo vietos - valstybe klesti
b) dideja salies konkurencingumas jeigu kazkas gaminama/tiekiamos paslaugos toje salyje. Tarkim "Lelija" gauna uzsakyma siuti rubus kazkokiai firmai. Del to, kad gavo uzsakyma, "Lelija" gali samdyti daugiau zmoniu - kurti darbo vietas, zinodama, kad gaus pelna, modernizuotis ir didinti savo kaip po organizacijos konkurencinguma. VISA TAI NAUDINGA SALIAI nes tai ir yra ekonomikos variklis - VERSLAS.
c) kuo daugiau mokesciu surenkama, tuo daugiau valstybe gali sau leisti. Gali leisti sau nesiskolinti o gyventi is pajamu. Tavo argunetas kad jeigu visi laikytu Lietuvos bankuose pinigus, viskas butu gerai. Laikomi pinigai nera lygu teisingai naudojamiems pinigams. Kas is to kad as tau duociau 10 000 LT jeigu tu nezinai ka su jais daryti? As veikiau duociau tuos pinigus tiem, kas gali is tu pinigu padaryti pinigus. Pagrindinis principas ir yra siais laikais - pinigai daro pinigus !!!
Man net sunku paaskinti tokius akivaizdzius dalykus!!! VALSTYBE NEGALI KONTROLIUOTI GAMYBOS IR VERSLO. VALSTYBE NEGALI KURTI DARBO VIETU. Yra bandziusiu bet istorija parodo kad tuomet patiriamas VISISKAS FIASKO.
Tavo komentaras tik irodo, kad mum truksta elementaraus svietimo valstybiniu lygmeniu apie versla ir jo nauda bei jo skatinima.
Ir dar, YRODYK man, kad verslas nenaudingas. Duodu ranka kirsti, kad arba tavo argumentarai mastanciam zmogui bus juokingi arba nebeturesi ka pasakyti!!!
Simplicity 2011-12-12 16:55
Įkišiu trigrašį ir pasidalinsiu tuo ką pastebėjau Lietuviškame prekybos centre.
Aukščiausios rūšies virta dešra — nebūtinai tik iš mėsos, prieskonių ir vandens. Joje galima rasti ir baltymų emulsijos, ragų, kanopų ir odų masės, kraujo, šiek tiek skonio ir kvapo pagerintojų.
Premium majonezas už 5 litus — tas pats augalinio aliejaus, krakmolo ir kiaušinių miltelių mišinys kaip ir už 4 litus tik su užrašu „Premium“.
Sausainiai ir konditerijos gaminiai — ne mažiau nei 10 priedų su E raide. Net ir nebūnant paranojiku, pamačius tokią etiketę noras pirkti tokius saldumynus dingsta. (Dėl to per sekantį apsipirkimą į etiketę nežiūrėjau, nes sausainių labai norėjau )
Va jums ir lietuviškas verslas su savo mentalitetu. Jei šitaip elgiasi stambūs, išreklamuoti prekių ženklai, tai ką kalbėt apie mažesnius gamintojus? Gal jie savo produkcijai ir kritusių gyvulių mėsą naudoja... Ar galima su tokiu požiūriu į pirkėją ir savo produkciją konkuruot Vakarų rinkose?
Grįžau į Airiją ir apžiūrėjau pigaus, eurą su centais kainuojančio LIDL majonezo indelį. Etiketėj jokių E, jokių kiaušinių miltelių (5% natūralių kiaušinių). Kažkada taip apžiūrinėjau virtos dešros pakuotę, tai ten buvo tik mėsos kiekis procentais, vanduo, prieskoniai ir pora konservantų (druska, salietra). Vėl kyla natūralus klausimas. Kaip vokietis sugeba kažką pagaminti kokybiškiau, parduoti pigiau ir dar uždirbti, nors pas juos ir produktai brangesni ir darbo jėga kainuoja keliskart daugiau? Nors užmušk, netikiu jog etiketėse būtų nurodoma realybės neatitinkanti informacija, nes anskčiau ar vėliau tokie bajeriai išlystų, nes dirbama daugelyje Vakarų Europos valstybių.
Grįžtam į Lietuvą. Verslauti galima, bet tas verslas labiau panašus į žaidimą „išdurk, nelik išdurtas“. Grįžau, mane susirado žmogus kuriam reikia pakeisti nešiojamo kompiuterio ekraną. Kai pasakiau, kad atsieis 400—450 lietuviškų, tai žmogus net aiktelėjo, nes pigiausia ką buvo radęs — 600 litų Aš tokių pinigų net Airijoj nematau, įmonės ima maksimum 180 eurų už tokį reikalą, o čia Lietuvoj 600 litų... Jei pažiūrėt kitu kampu, tai galima tokius meistrus suprast — nuoma Akropoliuose brangi, o kitur nuomotis neapsimoka. Belieka stot į universitetą, baigt ekonomiką ir dirbt banke prie langelio arba kepyklą atsidaryt ir bandelių kepimu užsiimt
Simplicity 2011-12-12 17:01
Lelija uždirbtų daug daugiau jei pardavinėtų savo produkciją, o ne vykdytų kažkieno užsakymus (t.y. prie pasiūto gaminio siūtų svetimas etiketes).
Kai teiki tik paslaugas, tai su konkurentais konkuruoji tik dėl kainos. Kinai irgi daug gamina, bet šiknoj sėdi. Pasidomėk kiek uždirba tos pačios Lelijos siuvėjos Dabar iš to uždarbio atimk mokesčius už šildymą, elektrą, išminusuok išlaidas būtiniausioms išlaidoms ir pamatysi, kad paslaugų pirkimui ir pramogoms ne tiek daug ir lieka.
Kažin kiek uždirbtų vokiečiai jei rinktų ne savo AUDI ir BMW, o Peugeot ar Citroen automobilius prancūzams.
Talkatif 2011-12-12 17:03
Petelne, patsai išmok pradžiai bent rašyti. Kad bent žinotum kas ten viduje "Lelijos" dedasi Modernizuojasi jie Jie kažkada (gal prieš penkerius metus) pirkosi savo supuvusiom sukirpimo staklėm dalių už tokią sumą, kad amžinatilsi Mindaugas jiems pasiūlė už tą pačią sumą naujas pastatyti Bet gavo atsakymą, kad jų darbuotojai prie senų pripratę ir naujų gerokai modernesnių tikrai nereikia
TasKitas, ne privatininkas asfaltą "pataupo", bet šventa postsovietinė trijulė - valdininkas, viešojo pirkimo laimėtojas ir ponas "otkatas". Ir yra mėsos ne iš krakmolo bei vandens. Tik jos kaina kita. Tas pats ir su visais kitais maisto produktais. Galit pirkti kokybišką. Bet kokybė savo kaina turi. Kinai dabar pradėjo valgyti ne vien garnyrą, ir ne vien kanopas. Todėl mėsos kaina augs ir augs. Siurbia Kinija mėsą dabar. Aukso amžius atėjo ūkininkams ir maisto didmenininkams. O kodėl Lietuvoje daug palankesnės sąlygos labai stambiems ūkininkams bei pelnas vienoj rankoj, nei išdalintas pelnas į smulkesnius ūkius, tai jau kitas klausimas.
patalnius 2011-12-12 17:06
Ai dabar jau ne toks gudrus sakyti, kad Lietuvoje blogos salygos? dabar atlaikyk:
pateiksiu gera pavyzdi, noresi daugiau - ieskokis pats.
Prancuzija: viena is pasaulio galinguju - Mokesciai firmai:
Corporate tax - 34.33% - apmokestinamas grynas pelnas
Lietuvoje tas pats Corporate tax yra 15% ir sumazintas iki 5% mazai uzdirbanciom firmom!!!!
PVM - 19.6%
PVM Lietuvoje - 21% ir begale lengvatu kaip ir kitose valstybese
Social security contributions - Darbdavys moka nuo 35% iki 45% uz save ir nuo 14 iki 20% uz darbuotojus. Darbuotojai gaudami atlyginima dar dali mokesicu susimoka patys - Income bei social security contributions. Kas sudaro iki 33% nuo to ka uzdirba. Sunku paaskinti prancuzijos mokesciu sistema bet praktiskai paaskinsiu taip: nuo 1400 EURU minimumo darbotojas susimoka IKI 400 EURU kas MENESI!!!
Priedo, jie turi progresyvinius mokescius kas reiskia, kad kuo daugiau uzdirbi tuo daugiau moki. Gali netekti iki 50% savo pajamu jei uzdirbi daug!!!! 50 % !!!!
Pateiksiu pavyzdi realiame gyvenime: Jeigu dirbi su patentu galioja tokia sistema -
Is esmes dirbantis su patentu gali tiketis moketi IKI 40% VIEN TIK SODRAI, po sodros nuskaiciavimu yra dar pajamu mokestis!!
Pavyzdys:
Tarkim metinis pelnas yra 20000 euru, grynas pelnas 10000 euru tada pirmais metais vien sodrai mokama 5000 euru, antrais ir treciais metais dirbant, reikia vien sodrai moketi 7000 euru KAS MET!!! pas juos tokia sistema galioja.
pas mus patentas kainuoja neribojant teritorijos (t.y. jeigu nori visoje ES dirbti) 1400 LITU METAM MAX + mokesciai sodrai + gyvybes draudimas kas susidaro apie 300 litu MAX menesiui. Iki jei gerai pamenu 70 000 LITU nesikeicia sodrai imokos.
Kur geriau?
patalnius 2011-12-12 17:07
Lelija yra PAVYZDYS. Ir prie ko cia kiek lelijos darbuotojai uzdirba? Ne apie ta kalba eina!!!
patalnius 2011-12-12 17:09
Tai ka ir bandoma pasakyti, kad TRUKSTA INOVATYVUMO LIETUVOJE tuo paciu verslumo bei verslaus mastymo!!!
Del rasymo, gerbiu Lietuviu kalba, gerbiu Lietuva, taciau siuo metu, neturiu galimybes rasyti gramatiskai teisingai.
Kai nebera argumentu, visi pradeda kibti i detales.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Nuomonė: kodėl lietuviai nesidomi pinigais ir verslu?