„Komunizmas vėl iškils.“ Babos Vangos prognozės 2025 metams  (14)

„Per savo gyvenimą ji išsakė daug gana bauginančių prognozių.“


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© Finn Protzmann (free to use) | https://www.pexels.com/photo/scenic-view-of-city-during-evening-2197889/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Garsi bulgarų aiškiaregė Baba Vanga, mirusi 1996 m. ir numačiusi kai kuriuos didžiausius istorijos įvykius, išsakė bene labiausiai šiurpinančią prognozę.

Jos pasekėjai teigia, kad per savo gyvenimą ji išsakė daug gana bauginančių prognozių 2025 metams, rašo Her.ie. Taigi, remiantis Vangos prognoze, kitais metais prasidės galutinis žmonijos nuopuolis ir jos sunaikinimo pradžia.

„Tačiau pati pasaulio pabaiga kitais metais neįvyks – ji neįvyks anksčiau nei 5079 metai. Veikiau 2025-ieji lems žymės įvykių, kurie galiausiai nuves prie žmonijos mirties, pradžią“, – pasidalijo leidinys.

[Lenkija+Kuponai] Tik nuo 78€! Namams ir automobiliui. Mega daugiafunkciai siurbliai sutvarkys tokią betvarkę, kuri atrodė neįveikiama
7436 1

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „CROSIKO W07“ - daugiafunkcis siurblys

2) „CROSIKO C988“ - daugiafunkcis siurblys

Išsamiau

Pasirodo, 2026-ieji bus pabaigos pradžia. Visų pirma, Baba Vanga prognozavo, kad 2025 m. Europoje prasidės tam tikras konfliktas, kuris galiausiai sunaikins žemyno gyventojus.

Be to, sakoma, kad per ateinančius 4 metus mums reikės labai daugiau energijos. Taigi, norėdama gauti naujų išteklių, Baba Vanga numatė, kad žmonija pasiųs misiją į nesvetingą Veneros pragarą.

2033 m. ištirps poliarinės ledo kepurės. Visuotinis atšilimas rodo, kad ši prognozė yra visiškai įmanoma, ir jei ji išsipildys, tai smarkiai pakils jūros lygis.

 

Tada, po 43 metų, 2076 m., komunizmas vėl iškils ir užvaldys pasaulį.

XXII amžiuje įvyks kontaktas su ateiviais ir pasaulinė sausra, o 3005 m. prasidės Marso karas. Matyt, šis karas vyks tarp žemiečių ir civilizacijos Marse.

Leidinyje pažymėta, kad Baba Vanga ne visada tiksliai prognozavo, tačiau ji tiksliai įvardijo savo mirties datą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(26)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (14)

Susijusios žymos: