Ateivių medžiotojai pareiškė Marso paviršiuje pastebėję nukritusį žvaigždėlaivį  (3)

Fantazijos nestokojantys ateivių entuziastai ir toliau kruopščiai tyrinėja kiekvieną NASA marsaeigio Curiosity parsiųstos Marso paviršiaus fotografijos pikselį. Ir, kaip sakoma, kas ieško – tas randa! Naujausios radybos – ištisas žvaigždėlaivis. Ir ne bet koks, o "Star Destroyer" iš "Žvaigždžių karų".


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

"Šią anomaliją pastebėjau naujausioje marsaeigio Curiosity parsiųstoje nuotraukoje, - dėsto "UFO Sightings" bendradarbis Scottas Waringas. – Juodas objektas fotografijoje labai panašus į nukritusį žvaigždėlaivį." Tiesa, kažin ar tai žvaigždėlaivis. Na, jis bent jau ne iš "Žvaigždžių karų" – mat, pasak "atradimo" autoriaus, "objekto skersmuo ne didesnis nei 2,5-3 metrai, o į tokį geriausiu atveju tilptu tik keletas įgulos narių"... Išgalvotus žvaigždėlaivius "Star Destroyer" minėtame fantastiniame filme naudojo daugiausiai Imperijos pajėgos. Filme jie nepalyginamai didesni už Marse pastebėtą"modeliuką". "Keista, kad šis objektas matyti tik vienoje nuotraukoje, - deduktyviojo samprotavimo įgūdžius demonstruoja S. Waringas. – O juk įprastai marsaeigis paviršių nufotografuoja ne vieną kartą – kadrų būna daug. Tik ne šįkart. Gal netrukus Curiosity jų parsiųs daugiau?"
Tai – nebe pirmas kartas, kai Saulės sistemoje pastebima Holivudo fantastiniuose filmuose matytų objektų. Ne taip seniai, prieš keletą savaičių ateivių žinovai pareiškė Raudonosios planetos paviršiuje pastebėję krabą – kaip tik toks ant vieno iš herojų veido tupėjo 1979 m fantastiniame siaubo filme "Svetimas" ("Alien"). Tiesa, SETI direktorius Sethas Shostakas pareiškė, kad tai – tik dar vienas pareidolijos (sąmonės polinkio įžiūrėti žinomų objektų bruožus) atvejis.

O bene įspūdingiausias ir iš tikrųjų labiausiai gluminantis sutapimas su fantastiniuose filmuose matytais objektais yra Saturno palydovas Mimas. Jis – it iš akies trauktas žvaigždėlaivis "Mirties žvaigždė" ("Death Star"). O labiausiai šioje "pantomimoje" glumina laiko paslaptis – mat Mimas buvo atrastas praėjus keleriems metams po filmo premjeros. Kitaip tariant, "Mirties žvaigždę" kūrę filmo autoriai nė neįsivaizdavo, kad tiksliai taip atrodantis kosminis kūnas egzistuoja čia pat, Saulės sistemoje – tik dar neatrastas.
(45)
(17)
(28)

Komentarai (3)