Nauja staigmena prie Saulės: NASA kadre pastebėtas kampuotas simetriškas NSO (Video)  (2)

Štai tokį netikėtą objektą NASA Saulės fotografijų archyve atrado vienas kosminių anomalijų entuziastas. Objektas ne tik neįprastos formos (kampuotas ir simetriškas) – panašu, kad jis turėtų būti planetos dydžio, o gal ir didesnis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pats šį kadrą NASA archyve atradęs ir portale Youtube publikavęs vartotojas slapyvardžiu Streetcap1, mano, kad  tai gali būti "pikselių brokas", nors mėginant įsivaizduoti, kaip toks galėjo susidaryti, kyla ir kitokių minčių.

"Bet tai – tik mano pasvarstymai. Jei ką šis kadras suerzins, siūlau kreiptis į ESA ar NASA – aš tik "retransliuoju" jų duomenų bazėje rastą informaciją."

Neidentifikuotą objektą vartotojas pastebėjo NASA internete paviešintuose kadruose, kuriuos užfiksavo nuolat Saulę stebinčių palydovų objektyvai.

"Labai šaunus NSO, - atradimą įvertino garsus ufologijos entuziastas Scottas C. Waringas sveteinėje ufosightningsdaily.com. – Minimalistinis dizainas – kaip tik tokio ir galima būtų tikėtis iš stambaus NSO."

"Be to, - tęsia NSO entuziastas, - objektas užfiksuotas labai arti Saulės. Jis atrodo akinamai baltas – gal dėl Saulės karščio. Tamsus fonas, kuriame užfiksuotas objektas – vėsesnės Saulės apylinkių sritys."

NASA, kaip ir daugelio kosminių anomalijų atveju, tradiciškai atsisakė komentuoti šį kadrą, nes tokių nuotraukų pasitaiko labai dažnai.

Įdomu tai, kad labai panašiai atrodantį objektą NSO entuziastas Streetcap1 NASA fotografijų archyvuose atrado ir šių metų liepą – ten beveik identiškas, tik juodas objektas užfiksuotas marsaeigio Curiosity kadre, kurio originalą rasite čia.

Ne mažiau įdomų "sparnuotą" švytintį objektą tas pats vartotojas rado ir 2012-ųjų NASA kadruose, kuriuose užfiksuota Saulė. Juose esantis ryškus baltas objektas labai panašus į angelą. Originalų SOHO observatorijos kadrą rasite čia.

Nors nežemiškų civilizacijų entuziastų vaizduotė jau piešia dramatiškas hipotezes, jog visa tai – iš mūsų Saulės energiją siurbiantys svetimeivių žvaigždėlaiviai ir kad dėl tokios mūsų žvaigždės eksploatacijos Saulė dar 5 mlrd. niekaip neištemps, NASA kadaise kosminių objektų stebėtojus yra informavusi, jog anomalijų kadruose gali pasitaikyti dėl saulės žybsnių ir plazmos pliūpsnių metu išskiriamos milžiniškos energijos, kuri kartais prilygsta net ir 160 mlrd. megatonų trotilo sprogimams.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(28)
(22)
(6)

Komentarai (2)