Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
agentxio 2016-09-22 12:38
beabejo ,kad egzistuoja didesnis greitis nei sviesos ,net ir cern visokios daleles lenkia ta greiti nesunkiai ir plius ta sviesa nera konstanta ,nes tik vakume ganetinai greita ,o vandeny ar per stikla juokingus greicius demonstruoja.siuolaikiniam mokslui gal tik apie 50 metu ir visi tie pseudo mokslininkai ,apie visata sprendzia is spalvu spektro ir apgailetinos kokybes radio teleskopu,viska grysdami tik prielaidom be jokiu konkreciu irodymu .dauguma kosminiu reiskiniu nera paaiskinti ,kaip pvz tamsioji materija ar net tos pacios juodosios skyles.manau zymei didesnius greicius galima pasiekt su magentais iskreipiant erdve arba pasinaudojus baltaja skyle
punktyras 2016-09-22 14:13
Smagu, kad domitės fizika, bet gal galėtumėte pateikti pavyzdžius, pagrįsti teiginius, taip sakant, kur CERN nesunkiai lenkia šviesos greitį vakuume? Nes Visur, kur kalbama apie šviesos greitį, omenyje turimas šviesos greitis vakuume, sutampantis su didžiausiu mūsų visatoje įmanomu greičiu, kuriuo gali judėti informacija.
agentxio 2016-09-22 16:05
Smagu, kad domitės fizika, bet gal galėtumėte pateikti pavyzdžius, pagrįsti teiginius, taip sakant, kur CERN nesunkiai lenkia šviesos greitį vakuume? Nes Visur, kur kalbama apie šviesos greitį, omenyje turimas šviesos greitis vakuume, sutampantis su didžiausiu mūsų visatoje įmanomu greičiu, kuriuo gali judėti informacija.[/quote]
as nesidomiu fizika ,buvo daug straipsniu kai ten kazkokios subatomines daleles aplenke sviesos greiti ,be to ten visokios kvantines saveikos veikia tukstancius kartu greiciau nei sviesos ir jos yrodytos tu paciu mokslininku kurie isivaizduoja viska zinas apie kosmosa nors beveik nieko tiesiogiai neirode...praktiskai viska bando pritempt prie einsteino, ar ten panasiu jo amziaus mokslininku,dabar isskrido tas juno zondas ir atsiunte megejisko teleskopo lygio nuotraukas tai ka cia kalbet daugiau...
punktyras 2016-09-22 16:40
Suprantu, kaip ir nemažai gyventojų, girdėjote, kad skambino varpai, bet nežinote, kurioje parapijoje.
„Ten kažkokios subatominės dalelės“ – neutrinai. Jie nesklinda greičiau už šviesą, ten matavimo klaida, tačiau populiariajai žiniasklaidai ir nesidomintiems fizika tai nekliudo.
Šviesos greitis vakuume – masės/energijos ir informacijos sklidimo ribinis greitis. Kvantinio susietumo greitis kaip nors nėra ribojamas, ar bent jau tų ribų nežinome.
Manote, kad Einšteinas nebuvo mokslininkas, kad bandote juos atskirti?
Gal galėtumėte pateikti, kur mėgėjišku teleskopu padaryta tokia Jupiterio nuotrauka? Ar net ne mėgėjišku, profesionaliu?
agentxio 2016-09-22 22:18
as nesakiau ,kad megejiska ,tas zondas turejo priskirst prie jupiterio ir atsiust nuotraukas is labai arti,jas galima rasti https://www.nasa.gov/mission_pages/juno ... index.html . tai va cia dar pafotoshopintos gerokai,o tokiu nuotrauku galima pristampuot per paprasta teleskopa.nu turbut to zondo esme kita ,bet vistiek nera sansu pasiekt jupiterio zemutiniu sluoksniu,bet neabejoju ,kad po misijos bus pateikti faktai apie branduolio sudeti ,ar jis kietas ar dujinis ir t.t .na ok klaida subatominiu daleliu greityje,tai gal tada klaida buvo ir padaryt konstanta sviesos greiti... einsteinas idomus zmogus,as kai nesidomintis fizika,mane labiausiai domino jo filadelfijos eksperimentas kuris irgi turbut tera mitas,na dar jis pasejo sekla branduolinem bombom ,bet cia dar neaisku ar ne be ateiviu pagalbos...
punktyras 2016-09-23 00:34
Ir priskrido labai arti. Tokia nuotrauka, kokią parodyta pateiktoje nuorodoje yra pirmoji padaryta. Iš Žemės tokiu kampu Jupiterio nesimato. Jupiterio magnetosfera 18000 kartų stipresnė už Žemės, tad šis kalės vaikas radioaktyvus kaip velnias. Todėl ir šis zondas planuojama, netvers nė metų – elektroniką radiacija supleškins.
Ar tai, kad nesidomintis fizika ir tą pripažįstantis žmogus padaro klaidą, yra pakankamas pagrindas iškelti mintį, kad šviesos greičio nustatymas konstanta buvo klaidingas? Šia prielaida remiasi SRT ir BRT, kurios ne kartą ir ne du patikrintos ir nė vienas eksperimentas nesuteikė pagrindo suabejoti jos teisingumu. Galbūt kažkada (netrukus po DS) šviesos greitis buvo kitoks, tačiau dabar to ženklų nesimato.
Filadelfijos eksperimentas vyko(?) kariškių iniciatyva, tai norėjusių pasinaudoti jo lauko lygtimis nevykęs bandymas. O gal pavykęs, tiesiog mes nematom rezultatų (pun intended).
Aiškus daiktas, vien iš E=mc² bombos nesukursi. Be driežažmogių ateivių pagalbos ir vadovavimo niekaip.
agentxio 2016-09-23 01:02
"Šia prielaida remiasi SRT ir BRT, kurios ne kartą ir ne du patikrintos ir nė vienas eksperimentas nesuteikė pagrindo suabejoti jos teisingumu" tai va butent ,kad prielaida ir dabartiniai eksperimentai man leidzia ja abejoti, nes man akivaizdu ,kad yra kazas greitesnio ,kitu atveju negaletu ateiviai taip greit atskris pachekint ir neutralizuot atominiu bombu ir pan.cia mano prielaida tokia irgi. "Aiškus daiktas, vien iš E=mc² bombos nesukursi. Be driežažmogių ateivių pagalbos ir vadovavimo niekaip" tai faktas ,kad nesukursi nera imanoma sugalvot, jog kazkoks gelezies gabalas (7kg) sprogs isnesdamas viska 100metru spinduliu,cia irgi kelia abejoniu paziurejus sita video tarkim https://www.youtube.com/watch?v=LEXG7h6kBOQ
Dvigubas nulis 2016-10-01 22:39
Ha, geras, pirmas mano perskaitytas straipsnis su nuoroda į over 9000. Straipsnis puikus, kaip visad galima tikėtis iš Jogundo.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Kvantinė teleportacija – ar tikrai informacija sklinda greičiau už šviesą?