Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Anonymous 2008-01-31 20:57
Matai Evaldai, kai buvo šaltasis karas, tai buvo JAV ir Rusijai iš ko varžytis.Reikėjo parodyti karinę galią, pranašumą...ta kryptim ir tobulėjo raketos ir tuo pačiu užgimė nauja nauja kosmoso technologija. Be abejo, Mėnulis buvo didžiausias abiejų šalių karinis apogėjus; ir viskas baigėsi amerikiečių išsilaipinimu Mėnulyje.Pasirodo, niekas JAV negali pranokti dėl Mėnulio, nes tik JAV turi daugiausia piniginių resursų. Žinoma aš visiškai palaikau tavo nuomonę, brangu leisti tokius pilotuojamus skrydžius į Mėnulį.bet dėl mokslo vardan aš tame blogo nieko neįžvelgiu.Galbūt ateityje Mėnulyje laikui bėgant užgims tokios technologijos, kad galbūt iš mažos bazės virs miestu.Galbūt bus atrandama ko nors naujo, nematyto.
o dėl Marso ar Jupiterio palydovų, tai nelabai aiški ateitis.iš ko čia JAV ir Rusijai varžytis?Vėl dėl galios varžytis per naujo?nors galima sakyti, kad įtampa tarp Rusijos ir JAV jau skatina naujų technologijų kūrimą, tad norint pasiekti Marsą gali būti nebent kelių šalių projektas
Anonymous 2008-01-31 22:33
o nepagalvojai kad skrydis i menuli ar i marsa gali atnesti ekonomini pranasuma saliai kuri istengtu tai padaryti ? Juk ne vien tik galia parodo ta salis, bet ir gali pagyvinti savo ekonomika, juk tai, skrydis i menuli ar marsa, butu pasauline zinia visi suzinotu kad tarkim JAV nuskrido ir tada zmones imtu pirkti JAV pagaminta technika.
edragon 2008-02-06 17:27
Kažkaip abejoju ar taip jau visi ir pirktų...
O dėl pinigų, kurie skiriami "užkariauti" mėnulį tai nežinau... Čia gal reiktų padaryt referendumą pasaulio mastu ar pan.
Mėnulyje galima būtų pastatyti daug didelių serverių
Anonymous 2008-02-07 20:56
o kodel negaletu mokslinkiukai pasinaudot menulyje esanciu dideliu temperaturos skirtumu tarp nakties ir dienos, taip priverciant veikti elektrines, naudojancias ta skirtuma, kaip dabar yra kai kur daroma vandenynuose ( OTEC)
. Taip gautu salyginai daug (lyginant kiek gaunama is batarkiu) energijos ,kurios deka toliau viska galetu vystyt
Anonymous 2008-02-12 02:06
keista, bet as kazkaip maniau kad tokias misijas rengia ne vien tik jav o ir daugiau saliu prie to prisideda, tai apie koki pranasuma kalbama. TAip gal saltojo karo metu buvo tik jav ir rusija, bet siomis dienomis tokios programos per brangios vienai valstybei. O tobulejimas besirengiant tokioms misijoms yra ne tik fizikos srityje o ir medicinos.
Anonymous 2008-02-15 23:01
Ot.. Nieksai
Anonymous 2008-02-25 02:35
tuscios diskusijo, i menuli nuskrist reikia cia faktas, o kad nuo to nudves keli milijonai elgetu, tai zemelei tik palengves
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Artėja „Mėnulio dešimtmetis“: pirmoji bazė – Pietų ašigalyje