„Patenka per kanalizacijos šulinį.“ Lietuvoje aptiko slaptą tunelį  ()

Vilniaus savivaldybė aptiko slaptą tunelį po Konstitucijos prospektu, vedantį link Nacionalinės dailės galerijos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Į 57 metrų ilgio statinį galima patekti tik per kanalizacijos šulinį, nusileidus keletą metrų. Tačiau vietiniai juokiasi, sakydami, kad tai ne jokia paslaptis. Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas prisiminė, kad tai buvusi požeminė perėja, užkonservuota rekonstruojant Ukmergės gatvę.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas teigė, jog dabartinė administracija nežinojo apie šį tunelį. Tunelis nebuvo naudojamas ir jam trūksta apdailos. Bužinskas pripažino, kad tokia infrastruktūra gali būti naudinga miestui, jei bus įrodyta, kad galima ją naudoti.

 

Seimo narys Tomas Tomilinas prisiminė vaikystę, kai į šį tunelį dažnai vaikščiodavo. Jis siūlė tunelį pritaikyti pėstiesiems ir dviratininkams. Savivaldybė turės atlikti nuodugnų statinio būklės tyrimą, kad nuspręstų, ar saugu jį naudoti.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(49)
(10)
(39)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: