Lietuvoje naujojo Apple Mac Pro kaina prasidės nuo 10.5 tūkst. litų  (62)

Technologine sensacija tapęs naujasis „Mac Pro“ jau pasiekė ir Lietuvą – praneša „Apple“ atstovė Baltijos šalyse „AVAD Baltic“. Vos 25,1 cm aukščio ir 16,7 cm pločio tuščiavidurio cilindro formos kompiuteris yra aštuonis kartus mažesnis už savo pirmtaką ir yra pats galingiausias „Apple“ sukurtas kompiuteris.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tiesa, jo kaina taip pat nustebins - užmetus akį į elektroninę parduotuvę, jau prekiaujančią „Mac Pro“, jo kaina Lietuvoje prasideda nuo 10 529 Lt. Ir tai pats pigiausias modelis. Tiesa, duotoje nuorodoje peržiūrėjus „Mac Pro“ specifikacijas ir palyginus jas su atitinkamų parametrų PC, didžiulė kaina tampa pakankamai logiška.

Kaip skelbiama kompanijos „AVAD Baltic“ išplatintame pranešime spaudai, naujasis „Mac Pro“ nepanašus į jokį kitą kompiuterį. Vienu įdomiausiu per pastaruosius metus „Apple“ sukurtų produktų tituluojamas kompiuteris išsiskiria unikalia vidinių komponentų architektūra bei lengvu, plonu ir paprastu korpusu. Visi kompiuterio elementai išdėstyti aplink vientisą terminę šerdį. Išformuoto aliuminio korpusas palaiko maksimalų oro srautą bei tolygiai paskirsto šilumą po šerdį, tad kompiuteris veikia itin tyliai.

„Mac Pro“ integruoti naujos kartos „Xeon“ 4-ių, 6-ių, 8-ių arba 12-os branduolių procesoriai, pagreitėjantys iki 3,9 GHz. „PCIe“ pagrįsta saugykla yra beveik 10 kartų spartesnė už įprastą standųjį diską, tad galima akimirksniu įkrauti, paleisti programas ir atidaryti didelės apimties bylas.

Dvi „AMD FirePro D300“ vaizdo plokštės, kurių kiekvienoje yra po 2 GB, 3 GB arba 6 GB skirtosios VRAM ir beveik 2 048 srauto procesorių, užtikrina iki 8-ių kartų geresnę vaizdo kokybę nei ankstesnės kartos „Mac Pro“.

Itin greiti kelių branduolių procesoriai ir iki 60 Gb/s atminties pralaidumas leidžia greitai ir taikliai atlikti kelias užduotis iš karto. Su integruotais „Thunderbolt 2“, USB 3, „Gigabit“ eterneto ir HDMI 1.4 prievadais naujos kartos „Mac Pro“ – labiausiai išplečiamas „Mac“, kurį galima pritaikyti įvairiems poreikiams ir užduotims.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(6)
(0)
(0)

Komentarai (62)