Širdį sušildantis kosminis „Hyundai“ sumanymas pakerėjo pasaulį (Video)  (2)

„Mano tėtis turi neįprastą darbą, jis gyvena ir dirba kosmose ir daro ten visokius eksperimentus. Jam ten reikia praleisti daug laiko“, – pasakoja 13-metė Stephanie.


Taip prasideda intriguojantis vaizdo klipas apie astronautą ir jo dukrą, kuri norėtų tėčiui pasakyti, kad labai jį myli ir pasiilgo.

Stephanie namie parašė raštelį, o 11 „Hyundai Genesis“ jį originaliai išsiuntė į kosmosą – išdžiuvusio ežero dugne, Nevados valstijoje, išvažinėjo apie 5,55 kv. km dydžio tekstą, matomą ir iš kosmoso.

Ji buvo įtraukta į Gineso pasaulio rekordų knygą kaip didžiausias išvažinėtas piešinys.

Unikalus „Hyundai“ projektas nuskynė net tris „Kanų liūtus“. Kasmetiniame geriausių reklamų festivalyje automobilių gamintojo reklama „Žinutė į kosmosą“ pelnė net tris bronzinius „liūtus“ filmų meno, režisūros ir išorės kategorijose.

Be to, šį, balandį išleistą vaizdo klipą „Youtube“ jau peržiūrėjo per 65 mln. žiūrovų.

Tiesa, NASA užtikrino, kad vaizdo klipe negalėjo būti nufilmuotas tikras astronautas Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS). Nei ji, nei „Hyundai“ neatskleidė ir ar klipe nufilmuota mergaitė iš tiesų turi tėtį astronautą, ar yra aktorė.

Tačiau TKS šiuo metu tikrai dirba astronautas Terry Virtsas, turintis paauglę dukrą Stephanie. Vyras tikrai turėjo pamatyti žinutę iš žemės.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(64)
(2)
(62)

Komentarai (2)