Dėklas, kuris „iPhone“ telefonams gali suteikti „Android“ proto - kaip paprastas įrenginys telefoną gali paversti dviveidžiu technologiniu stebuklu (Video)  ()

Technologijų mėgėjams netrukus gali ateiti svarbi diena – nebereiks rinktis tarp „Apple“ „iOS“ operacinės sistemos ir „Android“ operacinės sustemos. Šios varžytuvės charakterizuoja mobiliųjų telefonų rinką visą šį dešimtmetį. Netgi imta sakyti, kad operacinės sistemos pasirinkimas asmenį apibūdina tiek pat, kiek pasirinkimas tarp katės ir šuns, rašo mirror.co.uk.

Tačiau viena kompanija rado sprendimą, kuris išgelbės jus nuo operacinės sistemos pasirinkimo. Izraelio kompanija „Esti“ pasiūlė idėją, kad būtų sukurtas „iPhone“ dėklas, kuriame yra tam tikra prasme įmontuotas „Android“ telefonas.

Vadinamasis „Eye“ dėklas naudoja „iPhone“ garsiakalbį, mikrofoną ir kameras, tačiau kita prasme yra pilnai funkcionuojantis atskiras telefonas. Jis turi 12,7 centimetro ekraną, 2800 mAh bateriją, dvi SIM angas, ausinių jungtį ir iki 256 GB atminties talpos.

Jis naudoja „Android 7.1 Nougat“ - naujausią „Google“ operacinę sistemą – ir siūlo pilną priegą prie „Android“ aplikacijų parduotuvės „Google play“. „Eye“ tinka be kuriam „iPhone“ telefonui kaip ir kiti dėklai ir leidžia vienu metu turėti ypatingą dvipusį technologinį stebuklą.

Veikiantis „Esti Eye“ prototipas

Tikrai taip – vienoje pusėje iPhone“, kitoje „Android“. Nors „Apple“ produkcijos mylėtojai gali labai pasipiktinti tokia idėja, ji jau sulaukė aiškaus palaikymo – per viena dieną finansavimo platformoje, kur buvo paskelbta idėja, buvo surinktas tiesiog rekordinis 95 tūkst. dolerių finansavimas.

Šie dėklai kainuotų 189 dolerius – panašiai kaip vidutinis ar paprastesnis „Android“ išmanusis telefonas. „Esti“ kompanija tikisi, kad jau šiuo metų rudenį galės idėjos rėmėjams pasiūlyti šiuos produktus.

Aut. teisės: TV3
TV3

(4)
(12)
(-8)

Komentarai ()