Kaip pajausti žodžio skonį? (Video)  (4)

Tikriausiai ankščiau ar vėliau žmonės turėjo kažką panašaus padaryti. Vienas išradingas, pseudonimu morskoiboy besivadinantis rusų tinklaraštininkas, sukonstravo aparato prototipą, kurio pagalba galima sąlyginai pajusti žodžių skonį. Ir tai ne poetinė metafora.


Aparato klaviatūroje išdėstyti mygtukai atlieka savotiškos pompos funkciją, o įprastame įrenginyje išsikerojusius laidus čia pakeitė vamzdelių galybė. Būseną atspindi monitorius, tik vietoj paplitusių skystųjų kristalų, čia vartotojas apie paspaustą raidę informuojamas įvairiaspalvių gėrimų nudažytais simboliais.

Mašinos viršuje esti anga, į kurią galima įstatyti butelį su kokiu nors baziniu gėrimu (tinka alkoholis, vanduo ar net pienas). Spaudant kitus gėrimus dozuojančius mygtukus  (pastarieji tuo pačiu atitinka ir konkrečią raidę) atitinkamai keičiasi gėrimo skonis ir pirminė neutrali jo spalva.

Įdomiai išspręsta pačių gėrimų grupavimo pagal raides problema: vieni jų sugrupuoti pagal skonį (L – laimo vaisius), kiti pagal jų spalvą (R – raudona), treti pagal pavadinimą (J – Jagermeister).

Aut. teisės: laikas.lt
laikas.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)