Žvilgsnis į naująją „Facebook“ būstinę (Foto)  (1)

Naujoji „Facebook“ būstinė Menlo Parke, Kalifornijos valstija, toli gražu neprimena Harvardo universiteto studentų bendrabučio kambario, kuriame gimė šis socialinis tinklapis, rašo interneto portalas „AsiaOne“.

„Facebook“ pasaulinio nekilnojamojo turto padalinio direktorius Johnas Tenanesas teigė, kad, nepaisant didesnio biuro, kompanija išlieka ta pati ir vadovaujasi tuo pačiu principu – išlikti mažais ir judėti greitai. „Savo širdyje mes išliekame ta pačia kompanija, nesvarbu ar esame nedideliame biure Palo Alto, ar dešimties pastatų komplekse Menlo Parke, - aiškino jis. – Tačiau aš tikiuosi, kad šis pastatas padės mums tęsti savo misiją padaryti pasaulį atviresniu ir labiau susietu.“

Vengiant privačių biurų ar atskirų kabinetų buvo išgriautos visos sienos ir „Facebook“ komanda dirba vienoje atviroje erdvėje. Visame pastate yra pilna poilsio vietų su sofomis bei ryškiaspalviais foteliais. Be to biure yra dvi visas maitinimo paslaugas teikiančios kavinės, dvi kavos parduotuvės, vietoje dirbantys daktarai, fitneso centras ir dar daug įvairiausių paslaugų. Darbuotojai gali pasinaudoti nemokamomis cheminio valymo paslaugomis bei nemokamai užkandžiauti nedidelėse virtuvėlėse.

J. Tenanesas taip pat pažymėjo, kad kompanija nori atsimokėti ir vietinei bendruomenei. Vidurinėms mokykloms ketinama skirti nemokamus nešiojamus kompiuterius. Siūlome tolesnėje fotogalerijoje pažvelgti į naująją „Facebook“ būstinę Menlo Parke.

Aut. teisės: Ekonomika.lt
Ekonomika.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: