Ryški "Windows Phone 8" telefono dizaino koncepcija "Kanavos"  (7)

Graikų menininkas Alexandros Stasinopoulos mano, jog vienam iš "Microsoft" partnerių reikėtų išleisti ir gana ryškaus dizaino sprendimą. Vieną galimą dizaino variantą pavadinimu "Kanavos" pasiūlė ir jis pats.

"Windows Phone" išmaniųjų telefonų asortimentas po truputį plečiasi, net jei ir buvo galima konstatuoti tą faktą, jog įvairių gamintojų sprendimai buvo gana panašūs vienas į kitą (dabar, reikia pripažinti, jau pradeda išsiskirti aiškūs flagmanai ir aiškūs biudžetiniai produktai). Menininko mintis atspindi koncepcija pavadinimu "Kanavos". Šiame išmaniajame telefone dera tiek aparatinė, tiek ir programinė dalys. Dizaineriui labai patiko idėja su "Windows Phone" vartotojo sąsajos „plytelėmis“, ir jis nusprendė įgyvendinti sąsają "Metro" (kaip jis vadinosi anksčiau) viso korpuso konstrukcijoje. Dviejomis eilėmis išdėstytos „plytelės be siūlių“ skrodžia visą telefono ekraną ir gražiai pereina į korpusą, visiškai sutampančiu su spalvine gama. Graikas pasistengė, kad būtų prieinamos keletas spalvų.

Įdomu tai, jog skirtingai nusistovėjusiam tradiciniam dizainui, ekrano apačioje galima matyti ne tris, o du mygtukus, tuo tarpu meniu galima išsikviesti su ant briaunų esančiais mygtukais. „Plytelių“ dizainas leidžia maksimaliai komfortiškai ir estetiškai įdiegti fizinius mygtukus, tuo tarpu šonuose bus galima rasti klavišus, kurie skirti kamerai valdyti ir garsui reguliuoti.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (7)