"Jorno" pristatė kišenėje telpančią sulankstomą kompiuterio klaviatūrą  (1)

Kalifornijoj (JAV) įsikūrusi kompanija "Jorno" trečiadienį pristatė "Bluetooth" belaidį ryšį naudojančią to paties pavadinimo mobiliają klaviatūrą. Skirtingai nuo rinkoje egzistuojančių alternatyvų, "Jorno" sprendimas susilanksto į dėžutę, kurią norint galima įsidėti tiesiog į kišenę, rankinę ar kuprinę.

Išlankstyta ir ištiesta klaviatūra yra beveik 22 centimetrų ilgio, o jos aukštis nuo stalo paviršiaus siekia apie 8 milimetrus. Gamintojo teigimu, šioje klaviatūroje įdiegtas pilnas mygtukų rinkinys, o dalys pagamintos iš metalo ir plastiko derinių. Išlanksčius klaviatūros konstrukcija užsifiksuoja pastovioje padėtyje ir naudojimosi metu nesilanksto.

Klaviatūra papildomai komplektuojama su specialiu stoveliu, į kurį patogu patalpinti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pilni ir tikslūs "Jorno" įrenginio matmenys yra 88.9 x 88.9 x 30.5-mm kai jis sulankstytas ir 215.9 x 88.9 x 7.6-mm klaviatūrą ištiesus. Viduje montuojamas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius, kurio energijos pakanka naudojimuisi iki vieno mėnesio. Įkrovimas vykdomas per "microUSB" standarto jungtį.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: