Artėjant "iPad mini" pristatymui, "Apple" akcijos krito 10%  (0)

Rinkai laukiant planšetinio kompiuterio "iPad mini" pristatymo, kompanijos "Apple" akcijos smuko beveik 10 procentų. Praėjusį mėnesį pasiekusios visų laikų kainos piką - 705 dolerius už vienetą - dabar akcijos kainuoja "tik" apie 631 dolerį.

Vienas galimų tokio ekonominio reiškinio paaiškinimų gali būti tai, jog rinka nerimauja dėl naujojo produkto pasirodymo ir jo poveikio dabartiniam gamintojo siūlomų modelių asortimentui.

"Mes ir toliau tikime, jog "iPad Mini" konkurentams taps didžiausiu košmaru, tačiau realiai viską nulems patraukli kainodara. Mes manome, jog rinkos nerimas yra perdėtas ir toks akcijų kainos sumažėjimas yra būdingas visiems staigiems vertės augimams", - savo nuomonę dėstė kompanijos "Sterne Agee" analitikas Shaw Wu.

Jei tikėti sklandančiais gandais, "iPad Mini" turėtų pasirodyti kitą savaitę, spalio 17 dieną, o jo gamyba jau yra prasidėjusi. Gaminys turėtų turėti 7.85 colio įstrižainės displėjų. Tuo tarpu visi ankstesni "iPad" modeliai turėjo 9.7 colio ekranus. Taip pat teigiama, jog naujovė turėtų pasižymėti "patrauklesniu dizainu" lyginant su "iPad 3".

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: