„Maserati“ naujas rekordas... jūroje (video)  (0)

Žinia apie naują „Maserati“ pasiektą rekordą neturėtų nieko stebinti, išskyrus vieną niuansą: šį rekordą savo išskirtiniais sportiniais automobiliais garsėjanti italų firma pasiekė ne sausumoje, o jūroje.


„Maserati“ jachta iš Niujorko į San Franciską vadinamuoju Auksiniu maršrutu (Golden Route), aplenkiant Rago kyšulį, atplaukė per 47 dienas, 0 valandų, 42 minutes ir 29 sekundes. Tai žymiai greičiau nei tai atliko ankstesni rekordininkai vieno korpuso laivų kategorijoje – 57 dienos, 3 valandos ir 2 minutės.
„Esame laimingi! – kalbėjo įgulos kapitonas Džovanis Soldinis (Giovanni Soldini). – Auksinis maršrutas pažymėtas istoriniu rekordu. Dabar jis turės Italijos spalvas ir jos vėliavą. Maserati jachta pasirodė besanti galinga, technologiškai tobula ir patikima. Įgula buvo nepaprasta, kiekvienas jos narys buvo pasiruošęs pakelti pačius didžiausius sunkumus. Dėkoju visiems kompanionams už jų pastangas šios nuotykių kupinos kelionės metu, taip pat visiems mūsų partneriams iš Maserati, BSI ir Generali, kurie suteikė mums galimybę įgyvendinti mūsų svajonę“.
Džovanis Soldinis kartu su aštuonių vyrų įgula Maserati jachta iš Niujorko išplaukė 2012 m. gruodžio 31 d. 17:49:30 Grinvičo laiku. Jų tikslas buvo pasiekti naują rekordą plaukiant maršrutu Niujorkas-San Franciskas. Ir jie tą padarė, praplaukdami pro San Francisko Auksiniais Vartais vadinamą tiltą (Golden Gate Bridge) 2013 m. vasario 17 d. 18:31:59 Grinvičo laiku, iš viso nukeliavę 13225 jūrmyles.

Čia galite pasižiūrėti jaudinančias finišo akimirkas.

Ankstesnį rekordą šioje laivų klasėje 1988 metais pasiekė Ivo Parljė (Yves Parlier) įgula su jachta „Aquitaine Innovations“. O absoliutus rekordas priklauso katamaranui „Gitana 13“: 43 dienos ir 38 minutės.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(0)
(0)

Komentarai (0)