„Barclays“ bankas parduos klientų duomenis: nuo „Facebook“ komentarų iki nuotraukų  (5)

Bankas „Barclays“ savo klientų duomenis apie tai, kur ir kam 13 mln. vartotojų leidžia pinigus, pardavinės trečiosioms šalims. Be to, duomenis bankas gali perduoti vyriausybės departamentams ir parlamentarams, rašo guardian.co.uk.

Apie tai Didžiojoje Britanijoje klientai buvo informuoti laiškais, kuriuose aiškinama, kokią informaciją apie juos galbūt bus naudojama. Laiškuose teigiama, kad tai gali būti klientų nuotraukos, balso įrašai, susirašinėjimai su banku, taip pat – socialiniuose tinklalapiuose „Twitter“, „Facebook“ ir kituose palikti komentarai.

Bankas „Barclays“ taip pat kaupia informaciją apie asmens buvimo vietą, kurią sužino iš mobiliųjų prietaisų. Klientai raminami, kad duomenys bus naudojami siekiant atspindėti bendras tendencijas, o konkretūs asmenys nebus identifikuojami.

Pranešama, kad duomenys bus pradėti naudoti šių metų spalio 9 d. Ne paslaptis, kad ir anksčiau „Barclays“ naudojo klientų duomenis – tai daro dauguma bendrovių, tačiau trečiosioms šalims asmeniniai klientų duomenys bus perduoti pirmą kartą.

Aut. teisės: TV3
TV3

(6)
(0)
(0)

Komentarai (5)